Kerro taas jotain uutta varmaa tietoa kun sulla aina on näitä suoran käden tietoja toimistolta. =P
Tosifani
olly
11581
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Öh, Tosifanin vikahan tämä tepsin nykytilanne onkin?
Mene kuule vaikka terapiaan niin ei tarvitse purkaa pahaaoloasi muihin nikkeihin, jotka vain yrittävät saada keskustelua aikaiseksi. Ja sehän lienee keskustelupalstojen tarkoitus?
Syytettiinkö tässä tosifania tepsin nykyisestä tilasta? Ei. Purinko pahaa oloa? En. Keskustelu on mukavaa, mutta paskanpuhuminen ja valheiden levittely ei ole. Joten tällainen ei ole keskustelupalstojen varsinainen tarkoitus. Vai mitä Jartsa? Tällaisessa moderoimattomassa ympäristössä vain niin tavallista.
No kuule pikku-olly. Uskotko jos kerron, että tää suomi24.sen teinipalsta ei välttämättä ole oikea paikka jos haluaa lukea jotain oikeata faktaa?
Uskotko?
Oikean faktan saamiseen löytyy hieman eri kanavat?
Usot sie hei?
tarkottaako tämä jartsa että kaikenlainen paskanpuhuminen on ok? Sinun puolesta siis ainakin? Kyllä täältä faktaakin löytyy, mutta ei Tosifanin tai sinun kirjoittamina. Ties vaikka ootte sama vinoutunut runkkaava persoona.
Keskustelupalsojen tarkoitus on nimenomaan luoda keskustelua. Olet oikeassa.
Nyt täytyy kuitenkin muistaa, että kyseinen nimimerkki, joka tällä keskustelupalstalla kirjoittelee, ei tiedä palloseuran asioista mitään. Joten turha fantasioiden levittely ja juttujen keksiminen ei millään lailla edistä tämänkään keskustelupalstan uskottavuutta.
Ja mitä iloa siitä on?
Miksi muuten jarkko edes puutuit tähän asiaan? Vai oletko Tosifani itse?
ehti ensin.
Ja millä tavalla tää liittyy suhun oll...sori 8ball?
ja miten tä koko ketju on yhtään liittynyt suhun jartsukka
Mielstäni tämä on vapaa keskustelu palsta, joka on tarkoitettu kaikille?
Vai?
on. Lähinnä peräsin syitä tähän sinun kirjoitteluun, joka ei sisällä sanaakaan tekstiä jota tänne olisi järkevää kirjoitella. Ei silti, jos sinulla ei muuta hommaa ole niin anna mennä vaan.
Tämä keskustelu loppuu osaltani tähän, enkä lue enää tyhjänpäiväisiä vastauksiasi. Hyvää yötä
Kirjotan nyt vielä, kun kuitenkin luet oltsukka. Kyllä mä saan mielipiteeni sanoa asiasta joka mua suuresti huvitti. Pipo löysemmälle, tää on vaan nettipalsta, kiitos.
Että jollain voi olla niin vähän tekemistä, että täytyy oikeen uusia topiceja avata muille kirjoittelijoille vittuilemiseksi.
Ja huomenta vaan. Viiminen viesti oli multakin tämä.