Tässä pystyvä sonni valmiina palvelukseenne. Lasken mielelläni spermat hartaan nuolennan ja nussinnan ja vaimon orgasmien jälkeen vaimosi pilluun. Myös kasvoille, suuhun tai muualle onnistuu :-) Nyt vierasta spermaa valuvan vaimonsa liukkaille haluavat huomio! Myös ehkäisemättömät pillut kelpuutetaan. Akti joko kahden kesken, niin että mies katsoo tai niin että myös osallistuu.
Pussit täynnä odottaen,
Reksa /(tiedustelut: [email protected])
Pussit täynnä odottaen,
Reksa /(tiedustelut: [email protected])
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kannattaisi ensin opetella seksin perusasiat, ettei tee itseään naurunalaiseksi!
Mites luulet pystyväsi "siittämään" vaimon, koska hänen isänsähän hänet on jo aikoinaan siittänyt? Voit toki siittää vaimolle lapsen - jos nyt joku noin tyhmän miehen geenejä haluaa.
Mainosta siis jatkossa itseäsi vaikka "vaimonpaksuksipanijaksi" tai "vaimonhedelmöittäjäksi".
Mistä teitä sikiää!?
Ootteko jotain myöhäisheränneitä vai mitä, onko hivi nyt sitten vasta konkretisoitunut sun elämääs ko jauhatte siitä jatkuvasti. Hivihän on alkujaan levinnyt apinasta ja näköjään edelleen leviää apinoihin. Eli "arjalaisen suurrodun" -edustajat olkoot rauhassa!