Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hajotkaa tähän penikseen!

Ei pidä katsoa koiraa turkkiin, kannattaa funtsia uudelleen nämä kulttuuristandardit, "naiset", koska selvästi olette juustohöylää tyhmempiä!

HAHA!

*Laulaa pohjantähden laulua*
74675
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • kovin tyydyttävä, kun näyttää ruikkivan muutamasta vetäisystä.Ja sperma näytti just ja just pääsevän kullin kärjestä ulos..meinasko vauhti hyytyä matkalla? Ei tuolla ainakaan jälkeläisiä tehdä, mikä lienee kaikin puolin veronmaksajille hyvä juttu

    Äänestä

fotoshoppia edes hiukan paremmin -kohtuu heikko esitys tuo...:(

Äänestä

Jestas mikä aisa! Jumalan lahja naisille!

Äänestä

Pornossa käytetään usein feikkipeniksiä, siis aidolta näyttäviä penisvaloksia, jotka kiinnitetään aidon peniksen ympärille ja peniksen juuren ympärille. Populaarileffoissa esimerkiksi Boogie Nightsin loppupuolen penisotos kuvaa tällaista feikkipenistä, eikä Wahlbergin oikeaa penistä. Samoin esimerkiksi leffassa Sex Is Comedy näytetään useita tällaisia feikkipeniksiä, joita käytetään leffan kuvitteellisessa pornobisnes-ympäristössä.

Ja kyllä, niitä valmistetaan sellaisiakin malleja, joilla saa aikaan keinotekoisen ejakulaation.

Älkää uskoko kaikkea mitä näette =)

Äänestä
  • se oli poijjaat n. 22cm aisa oikeesti! Nyt meni monella herne nokkaan:))) Mutta ei tuo suomalainen kulli ollut! Tuo pätkä nimittäin pyötii maailman joka sivulla. Laihalla vammasella kauhee meisseli jota tykkää tumputtaa. isokyrpäisyyshän kuuluu eräisiin vammaislajeihin oireena!

    Äänestä

  • Aisaan perehtynyt kirjoitti:

    se oli poijjaat n. 22cm aisa oikeesti! Nyt meni monella herne nokkaan:))) Mutta ei tuo suomalainen kulli ollut! Tuo pätkä nimittäin pyötii maailman joka sivulla. Laihalla vammasella kauhee meisseli jota tykkää tumputtaa. isokyrpäisyyshän kuuluu eräisiin vammaislajeihin oireena!

    Täällä puhutaan mustista ja "suomalaisista",

    toi oli iso ja valkoinen, revi siitä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


verkkatakkinen kirjoitti:

Ei pidä katsoa koiraa turkkiin, kannattaa funtsia uudelleen nämä kulttuuristandardit, "naiset", koska selvästi olette juustohöylää tyhmempiä!

HAHA!

*Laulaa pohjantähden laulua*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu