Miksi ihmeessä Virtanen vastailee tämän kyselyosion kysymyksiin? Eikö esimerkiksi dosentti Andreo Larsen olisi huomattavasti parempi vaihtoehto? Itse tiedän asioista varmasti yhtä paljon kuin joku Virtanen. Laatua siis peliin!
Miksi Virtanen?
Holger H. Hermanns
6486
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mikä estää sinua vastaamasta kysymyksiin Virtasen puolesta?
Aivan, ei todellakaan mikään.
Testaa siis.
Vastaahan nyt noihin jo olemassaoleviin kysymyksiin joita tällä palstalla riittää.
Vastausten tietosisällön lisäksi myös vastaajan kyky välittää empatiaa ratkaisee.
Jos näin ei olisi, lääkärit korvattaisiin diplomi-insinööreillä. Mieskuntoakin ratkaistaisiin: tosta poikki ja tohon jengat -periaatteella.
Tämän vuoksi tarvitaan virtasia.
Besserwissereitä löytyy aina mutta auttamisenhalu onkin vähän kadoksissa. Hienoa että joku viitsii vaivautua.
Eipä nuo Virtasen vastaukset nyt mitään perin ihmeellisiä ole olleet. Kieltämättä on hyvä, että joku tyytyy pelkkään Suomi24 -maineeseen maallisen mammonan sijaan. Harva alan "guru" viitsii todellisuudessa vaivautua vastaamaan palkkiotta keskusteluiden kysymyksiin. Nostan siis osittain Virtaselle hattua.