Hytönen haluaa intistä pois

Kuulitteko viikonloppuna uutisis oli maininta et hytönen haluu pois intistä.

Onse nörtti jätkä, ei kestäny miesten koulua...
52140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

no eikös se mee vasta heinäkuus inttiin.

Äänestä

Luuli,että menee trolli läpi, mutta ei luuseri tiennyt, että Hytönen ei vielä edes ole armeijassa. HAHAHAHAAHHAAHAH!!!!!111TEINIXXX

Äänestä

Nörtti luuli,että menee trolli läpi, mutta ei luuseri tiennyt, että Hytönen ei vielä edes ole armeijassa. HAHAHAHAAHHAAHAH!!!!!111TEINIXXX

Äänestä

tuli lähtö huijari nörtille

Äänestä

Joo, kuulin!

Ja samassa lähetyksessä kerrottiin vielä Janica Huhta-Korpelan uudesta paljastavasta kalenterista!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


S.S. kirjoitti:

Kuulitteko viikonloppuna uutisis oli maininta et hytönen haluu pois intistä.

Onse nörtti jätkä, ei kestäny miesten koulua...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu