Edellissunnuntaina esitettiin eroottinen elokuva Romance TV 1:llä, jossa mm. vanhempi mies sitoi nuoren naisen ja käytti sitten hyväkseen. Leikkasi saksillaan pikkuhousut ja työnsi sormensa kosteaan vakoon.
Vaimoni kävi aivan kuumana nähdessään sen ja on usean kerran jälkeen puhunut filmistä.
Tuo sitomisjuttu kiihotti häntä aivan suunnattomasti. Miten minä nyt toimisin, aivan kuin hän haluaisi kokea saman?
Aivan yllättävä piirre vaimossani.
Vaimoni kävi aivan kuumana nähdessään sen ja on usean kerran jälkeen puhunut filmistä.
Tuo sitomisjuttu kiihotti häntä aivan suunnattomasti. Miten minä nyt toimisin, aivan kuin hän haluaisi kokea saman?
Aivan yllättävä piirre vaimossani.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vaimoni piti uskallettuna ja kiihottavana tv-leffana mitä tietysti olikin. Niin minäkin.
Päätimme kokeilla sitomisia kunhan lapset ovat poissa. Elokuvassa sitomisasennot oli aika epämukavia - me päätimme tehdä sen ihan sänkyyn makuulleen tai tuoliin (se ei näyttänyt niin rasittavalta) ja käyttää huiveja tai liinoja ei narua.
Vaimollani näet saattaa tulla äkillisiä suonenvetoja ihan normaalissa aktissakin, joten kannattaa varoa. Siitä vaan...
Jos arkailet, anna vaimosi minulle, teen hänelle juuri niin kuin elokuvassakin, voit sitten mennä liukkaille.
Etkö uskalla tunnustaa vaimosi eroottisia taipumuksia?
meeppä ostamaan pienet kahleet ja yllätä vaimo illalla :)
Netistä löytyy ihan sanoisinko helvetisti kuvia bondagesta. Niistä kuvista saa hyviä ideoita toisen sitomiseen.. esim. www.ampland.com/bondage.html
Laita paremmaksi, hanki lateksiasuja molemmille ja tee sama temppu.