jousimies(mies)ja rapu nainen

jmM

miksi kaikki naiset joiden kanssa olen pari suhteessa ollut ovat rapuja mikä ihmeen rapu mangneetti mus oikee on ihmetyttää paljon ja suhteet ei yleensä ole toiminut enkä edes usko horoskooppeihin mut kyl ois kiva tietää et mitä merkkii kannattaa (metsästää) ONKO MUILLA KOKEMUKSIA????????

7

3606

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jousimiehiä:)

      T: rapu-nainen

      • jmM

        jos jousimiehet vetää rapuja puoleensa ja päin vastoin niin mistä se voi johtua? mut kuitenkaa juttu ei oo ikinä toiminu pitkää. jos ei niin ei


    • Jousimiesnainen-->

      oinaita tai leijonia...;))
      Tai tietysti toinen jousimies...hih...niin kuin minä:)

    • Jousimies nainen

      Mullakin ollut rapuherroja 4, mikähän siinä oikein on, että aina niihin ihastuu, ja loppuu kuin kanan lento. Jotenkin alussa ovat niin ihastuttavan herkkiä ja tunteellisia, sitten alkaa kaikenlaiset tunteenpurkaukset ja turhat mökötykset,ei pysy tuliluonteena mukana niiden mielenailahduksissa. Rapuherrojen silmät ja aistillisuus,herkkyys kai se sitten on mikä meitä jouskari naisia vetää puoleensa. Olen sanonut olevani rapuimuri :)

    • tellu 07

      toivottavasti tästä on apua
      Parhaiten tämän valloittavan sydäntenmurskaajan kanssa pärjäävät tulen ja ilman merkit - Oinaan kanssa suhteesta tulee täydellisyyttä hipova, Vesimiehen kanssa syvä ja lennokas, Leijonan kanssa kuuma ja kiihkeä, toisen Jousimiehen kanssa dramaattinen ja Vaa'an kanssa suloinen, kaunis ja kestävä, mutta maan merkkejä suurpiirteisen Jousimiehen ei kannata edes kokeilla - heiltä hän vain särkisi sydämen. Veden merkkien kanssa Jousimies saattaa hetkellisesti onnistua hyvinkin, mutta kaikkein eniten Jousimies kuitenkin rakastaa elämää itseään ja sen salaisuuksien paljastamista.

      • klorion

        joo kyllä antoi suuntaa :)


      • rapu nainen
        klorion kirjoitti:

        joo kyllä antoi suuntaa :)

        olen ollut avoliitossa jouskarin kanssa 27v.olen rapu ja voi sanoa etta on erimielisyyksia.jouskari on kiinnostunut ravuista meidan mielialan takia! eivat pysty ratkaisemaan salaisuutta miksi olemme piruja yksi hetki ja enkeleita toinen.Olemme ainainen arvoitus jousimiehille.Han pitaa myos minusta kun olen niin naisellinen ja annan vapauden hanelle.Olen myos riippumaton joten han tietenkin viihtyy luonani.Mutta haluan oman vapauden vaikka jouskari, onkin omistus haluinen.joku pitaa meita kuitenkin yhdessa.Onnea sinulle ja kaikille ravuille.Helppoa ei tule olemaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      204
      7391
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      130
      3320
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      116
      1964
    4. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      61
      1942
    5. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      62
      1879
    6. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1829
    7. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      84
      1827
    8. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      6
      1695
    9. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      17
      1571
    10. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      79
      1514
    Aihe