piiskaus

muuten kiltti

Jouduin puolivanhingossa sivustolle, jossa näytettiin miten miehiä piiskataan. Huomasin kostuvani kun katsoin näytepätkiä ja se kyllä hämmensi. Nyt kuvittelen, että saisin olla paikalla katsomassa kun jotain miestä piiskataan niin, että oikeasti sattuu ja hän ulvoo kivusta. En tiedä haluaisinko itsekin olla piiskaamassa mutta ainakin katsoa läheltä sekä piiskaniskuja että tuskaisia ilmeitä kun toinen nainen piiskaa. En kuitenkaan halua ajatella olevani sadisti.

8

2960

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • larios

      Laittapas posti [email protected]. Saisit ainakin tietää monista tavoista nauttia siitä :)Alkuperäistä tietoa.. Ja kukas tiedä voi olla olisit tykännyt jostakin?

    • qwertype

      sukupuolisidonnainen luonteenpiirre!
      Ilmeisesti sinä olet luonteeltasi ainakin jonkin verran sadisti koska miesten piiskaaminen kiihottaa sinua. So what, minkäs kukaan perusluonteelleen voi.

      Veikkaisin, että vaikka valtaosa kaikkein rajuimpien femdom-sivustojen maksavista asiakkaista (eli jäsenistä) on masokistisia miehiä, on joukossa myös enemmän tai vähemmän sadistisia naisia, joita piiskaus- yms videot ja kuvat kiihottavat hyvinkin paljon.

      Toisaalta netissä myös paljon sivustoja, joilla miehet "kiduttavat" naisia, lesbot toisia lesboja, homot homoja jne. Bi-seksuaaleillekin on varmaan omat vastaavanlaiset sivustonsa.

    • HALUISTA TEKOIHIN

      Minulla on vähän samantapaisia kokemuksia.
      Mieheni toi videon, jossa nainen alisti miestä eri tavoin. Pääosin piiskaamalla.
      Sovin mieheni kanssa pelisäännöt, joiden mukaan toimitaan ja hän antoi sitoa itsensä ja piiskata.
      Täytyy myömtää, että joskus tuli piiskattua kovemmin, kuin oli sovittu. Olemme kokeilleet mieheni kansa piiskausjuttua muutamia kertoja ja kokemukset ovat todella kiihottavia.
      Olisi tietysti mahdollista, että tulisit joskus seuraamaan piiskaussessiota ja voisit vaikka osallistua.
      Terv. Miia.

      • muuten kiltti

        Ajatus toisen satuttamisesta inhottaa ja kiihottaa yhtaikaa. Mutta se että itsessä voisi olla tällainen sadismiin taipuvainen piirre tuntuu oudolta.

        Olet rohkea kun olet mennyt haluista tekoihin ja ilmeisesti miehesikin nauttii siitä. Fantasiat ovat yksi asia ja toteuttaminen jotain muuta. En tiedä olisiko minusta siihen. Voi olla että piiska kädessä menisikin pupu pöksyyn. Mutta täytyy samalla tunnusta että ajatus kyllä kiehtoo.


    • orja

      Jospa antaisit mulle kevyesti piiskaa, se varmasti kiihottaa sinua. Vastaanko sinulle?

      • selkäsaunalapsi

        Minä haluan saada kovasti piiskaa reisien joka puolella ja pakarat,on kiihottava makaa selällä ja saada piiskaa reisien sisäpuolella lähellä kullia.


      • Kyllä minäkin antaisin ilomielin piiskaa tuhmalle naiselle... Sitoisin ensin tiukasti kiinni, sitosin silmäsi ja tukkisin suusi, ja sitten hiukan ensin kutittelisin piiskan kärjellä... välillä voisi ihan sattumanvaraisesti aliksi räpsäyttää piiskan kärjellä reisiesi sisäpintaan.


    • anelenpiiskaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä haluaisit minusta mies

      Meidän tilanne on ns.vaikea, eikä olla koskaan puhuttu tai edes ehditty puhua siitä, että mihin me tällä kaikella säätäm
      Ikävä
      69
      949
    2. Niin se mies

      Mikä sen miehen etunimi muuten on ketä kaipailet
      Ikävä
      55
      928
    3. Kun olet noin varovainen, niin tehdään näin

      Ollaan luontevia kun tavataan. Ei mitään paineita. Halataan lämpimästi toisiamme, ja sitä hetkeä voi viivyttää, kunnes s
      Ikävä
      39
      839
    4. Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti - Rajua röykytystä nyrkkeilymatsista "Ettei naisten botoksi..."

      Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti nyrkkeilevät toisiaan vastaan Immu Fight Nightissa. Naiset ovat saaneet osakseen k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      54
      665
    5. Selvitetään tämä meidän välinen juttu

      Kertoisin sulle, mitä sinussa näen ja mikä viehättää eniten. Pitkä tarina tulisi siitä, mutta haluisin nähdä, kun kuunte
      Ikävä
      21
      644
    6. Mikä on ollut

      Paras kuva kaivatustasi?
      Ikävä
      33
      615
    7. Martina ja Levin kiinteistö

      Ei ole enää "mun Leviä". Kiinteistöllä uudet omistajat ja välillä palautui takaisin rakennuttajallekin, miksköhän.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      246
      552
    8. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      44
      538
    9. Miesten vs naisten älykkyys

      Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br
      Sinkut
      162
      497
    10. Onko jo liian törkeää? Selviytyjät Suomi herättää kummastusta

      Selviytyjät Suomi juhlistaa 10. tuotantokauttaan - ja tiedossa on entistä ankarampaa menoa. Mutta mennäänkö jo liian pi
      Tv-sarjat
      5
      491
    Aihe