piiskaus

muuten kiltti

Jouduin puolivanhingossa sivustolle, jossa näytettiin miten miehiä piiskataan. Huomasin kostuvani kun katsoin näytepätkiä ja se kyllä hämmensi. Nyt kuvittelen, että saisin olla paikalla katsomassa kun jotain miestä piiskataan niin, että oikeasti sattuu ja hän ulvoo kivusta. En tiedä haluaisinko itsekin olla piiskaamassa mutta ainakin katsoa läheltä sekä piiskaniskuja että tuskaisia ilmeitä kun toinen nainen piiskaa. En kuitenkaan halua ajatella olevani sadisti.

8

2898

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • larios

      Laittapas posti [email protected]. Saisit ainakin tietää monista tavoista nauttia siitä :)Alkuperäistä tietoa.. Ja kukas tiedä voi olla olisit tykännyt jostakin?

    • qwertype

      sukupuolisidonnainen luonteenpiirre!
      Ilmeisesti sinä olet luonteeltasi ainakin jonkin verran sadisti koska miesten piiskaaminen kiihottaa sinua. So what, minkäs kukaan perusluonteelleen voi.

      Veikkaisin, että vaikka valtaosa kaikkein rajuimpien femdom-sivustojen maksavista asiakkaista (eli jäsenistä) on masokistisia miehiä, on joukossa myös enemmän tai vähemmän sadistisia naisia, joita piiskaus- yms videot ja kuvat kiihottavat hyvinkin paljon.

      Toisaalta netissä myös paljon sivustoja, joilla miehet "kiduttavat" naisia, lesbot toisia lesboja, homot homoja jne. Bi-seksuaaleillekin on varmaan omat vastaavanlaiset sivustonsa.

    • HALUISTA TEKOIHIN

      Minulla on vähän samantapaisia kokemuksia.
      Mieheni toi videon, jossa nainen alisti miestä eri tavoin. Pääosin piiskaamalla.
      Sovin mieheni kanssa pelisäännöt, joiden mukaan toimitaan ja hän antoi sitoa itsensä ja piiskata.
      Täytyy myömtää, että joskus tuli piiskattua kovemmin, kuin oli sovittu. Olemme kokeilleet mieheni kansa piiskausjuttua muutamia kertoja ja kokemukset ovat todella kiihottavia.
      Olisi tietysti mahdollista, että tulisit joskus seuraamaan piiskaussessiota ja voisit vaikka osallistua.
      Terv. Miia.

      • muuten kiltti

        Ajatus toisen satuttamisesta inhottaa ja kiihottaa yhtaikaa. Mutta se että itsessä voisi olla tällainen sadismiin taipuvainen piirre tuntuu oudolta.

        Olet rohkea kun olet mennyt haluista tekoihin ja ilmeisesti miehesikin nauttii siitä. Fantasiat ovat yksi asia ja toteuttaminen jotain muuta. En tiedä olisiko minusta siihen. Voi olla että piiska kädessä menisikin pupu pöksyyn. Mutta täytyy samalla tunnusta että ajatus kyllä kiehtoo.


    • orja

      Jospa antaisit mulle kevyesti piiskaa, se varmasti kiihottaa sinua. Vastaanko sinulle?

      • selkäsaunalapsi

        Minä haluan saada kovasti piiskaa reisien joka puolella ja pakarat,on kiihottava makaa selällä ja saada piiskaa reisien sisäpuolella lähellä kullia.


      • Kyllä minäkin antaisin ilomielin piiskaa tuhmalle naiselle... Sitoisin ensin tiukasti kiinni, sitosin silmäsi ja tukkisin suusi, ja sitten hiukan ensin kutittelisin piiskan kärjellä... välillä voisi ihan sattumanvaraisesti aliksi räpsäyttää piiskan kärjellä reisiesi sisäpintaan.


    • anelenpiiskaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      289
      3547
    2. Riikan vappumiljardin maksavat sairaat, vanhukset ja kuolleiden omaiset

      Vappumiljardi, eli Riikan päätös laskea yhteisöveroa kaksi prosenttiyksikköä 18 prosenttiin, vie verotuloja noin miljard
      Maailman menoa
      42
      2537
    3. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      84
      2130
    4. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      109
      1983
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      47
      1872
    6. Särkyneelle sydämelle

      Särjin sun sydämen En voi lakata itkemästä Minuun tekee kipeää Koska sinuunkin. Että näin.. En ole runoilija😂
      Suhteet
      31
      1667
    7. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      129
      1504
    8. Tulli ja Poliisi HAZMAT-suojauksin varustettuna omakotitaloa tutkimassa.

      Todennäköisesti kysymyksessä huumelaboratorio, jossa käsitellään tappavia ja vaarallisia kemikaaleja. Tulli ja poliisi
      Savonlinna
      21
      1223
    9. Nainen sä olet

      Ihailtava ihminen siinä mielessä että teet miten sydän käskee ja toisaalta taas pidättäydyt kaikesta. Pakenet ja lähest
      Ikävä
      65
      1167
    10. Oho! Martina Aitolehti uhoaa ex-mies Esko Eerikäiselle: "Sata tonnii, niin..."

      Martina Aitolehti pitää ex-miehensä Esko Eerikäisen kanssa Martina & Esko podcastia. Pariskunta on ollut naimisissa ja h
      Kotimaiset julkkisjuorut
      122
      1151
    Aihe