Kuvia rannoilta, Suomesta !
linkki
55749
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Voyeurwebin omassa tekstissä oli Finish Summer eli lopeta kesä piti olla Finnish. Muuten kivoja kuvia
Eivätpä ole mitenkään edustavia kuvia!
Mallin kropassa ei ole sinänsä mitään vikaa – ihan jeeskunnossa oleva keski-ikäinen naisihminen.
Muuten kuvat eivät ole kauniita, näyttäviä eivätkä oikein mitään. Malli on kaikissa kuvissa poissaoleva; katse ei ole yhdessäkään kuvassa kameraan päin. Vaatetusta on päällä turhan paljon. Kuvakulmat ovat latteita eikä kuvissa ole minkäänlaista innostavaa tunnelmaa tai latausta. Taustat ovat surkeaa suomalaista rääseikkö-pöpelikköä.
Voyeurwebissä on varsin harvoin suomalaisia kuvia. Taso on sitten valitettavasti tätä. Kirjavaahan VW:n taso on muutenkin, mutta soisi Suomesta joskut tulevan kuvia myös sinne edustavampaan päähän!
Nuo kuvat eivät olisi ansainneet tulla julkaistuiksi VW:ssä eikä niistä varsinkaan olisi kannattanut laittaa linkkiä tänne!
Sanoit, että : Malli on kaikissa kuvissa poissaoleva; katse ei ole yhdessäkään kuvassa kameraan päin. Vaatetusta on päällä turhan paljon. Kuvakulmat ovat latteita eikä kuvissa ole minkäänlaista innostavaa tunnelmaa tai latausta. Taustat ovat surkeaa suomalaista rääseikkö-pöpelikköä.
TIETYSTI ! Jos kuvat on salaa otettuja !
Tosiaan henkilö ei ole tuttuni. Otin kuvat (todennäköisesti) hänen tietämättään. Olimme kyseisellä rannalla kahdestaan kunnes miehensä(?) tuli rannalle ja minä vaivihkaa poistuin taaemmalle. Ehdin sen verran nähdä poistuessani, että kuvauksen kohde siirtyi pissalle siihen hiekan ja metsän rajalle. Itse olin Stringeissä ja se innosti (?) kyseisen henkilön yläosattomaksi. Hän vaihteli asentoa aika usein ja käänsi aina päänsä sivulle( minusta pois päin jotta voin kuvata rauhassa ??????). Oli takuulla yli 50-v ja silti mielestäni kroppa helkutin hyvässä kunnossa.
paa