terveisiä

p...stä eli Huntailta

Huvittavia nämä ammattikommentoijat, kuten ed. viestinkin laittanut patu, "Tahvoo ei oo mittäää ku Huntttaaaii oo pareeempi"

Ihan noin niinkuin tiedoksi Hui Hain omistaja; Myöskään sinun autosi, eiku ROMUSI ei ole mitään! Se on Korealainen sardiinipurkki siinä kuin Kia tai Daewookin. Hinnalla näiden tuleekin pelata.

MERSU sitten on jo jotain ja sitten maksaakin..

5

1127

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hui Hain omistaja

      Vai mersu. Heh heh.

      Kyllä se Audi vaan on parempi!!!

    • Mersu on

      Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu on Mersu. Kylä näin on!

      • ammattiautoilija

        Asu veholla!


      • ensio

        Tämä on huono ajaa 300 sarjan mersu.Lämmitys huono ja ohjaustuntuma olematon


    • Kyselijä

      tuo uusi Sonata ja tuntuu tuo melukin jääneen kokonaan sardiinipurkkikuoren ulkopuolelle...;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      54
      4776
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      173
      4302
    3. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      130
      3920
    4. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      67
      3912
    5. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      49
      3691
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      79
      3508
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      99
      3064
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2905
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      25
      2726
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      16
      2486
    Aihe