virtsankarkailu ja suuseksi

harmittaa ja hävettää

Edellistä miesystävääni ei haitannut, vaikka pisut lirahti suuhun, päinvastoin se kiihotti häntä. Nyt tämä seurustelu on päättynyt ja olen löytänyt uuden kaverin. Emme ole vielä edenneet seurustelussa seksiin asti, mutta keskustelua olemme aiheesta käyneet. Ikää meillä jo kummallakin 50 ja risat. Kun kerroin, että en millään pysty pidättelemään karkailua suuseksin aikana, että mitäs tykkäät sellaisesta. Tämä mies ei lämmennyt asialle ollenkaan vaan sanoi että sitten ei tule mitään koko hommasta. Enkä tietenkään voi vaatia, että hänen pitää sellaisesta nauttia.
Onko muilla vastaavaa ongelmaa ja onko antaa hyviä neuvoja? Virtsankarkailuni on luonteeltaan lievää ponnistusinkontinenssia.

2

1544

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -Peti-

      Oletko kokeillut ongelmaasi niin yksinkertaista ratkaisua kuin pissalla käynti ennen seksiä? Sillä vaikeahan sinun on vuotaa kesken kaiken, jos sinulla on tyhjä rakko. Tietysti noiden lihaksien treenaus on hyväksi pidätyskyvylle kuin myös seksikokemuksille, joten tuokin on suositeltavaa.

      -Petri-

      • Samavaivainen

        Jos rakko ei tyhjene kunnolla, niin vessassa käynti ei auta. Minulla saattaa helposti olla jo vessasta sänkyyn päästessä olla sen verran rakossa, että (suu)seksin aikana taas jonkin verran vuotaa. Ja kiihottuminen ja jännitys lisäävät pissaamisen tarvetta entisestään. Kun käyn vessassa, niin tuntuu siltä, että rakko on tyhjä, mutta eihän se voi muutaman metrin matkalla ehtiä täyttyä niin että jälleen on mistä vuotaa?

        Lihaksia olen harjoittanut, mutta ei ole auttanut ainakaan vielä. Teenköhän sitten jotain väärin harjoituksissa, en tiedä..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se syksy on sitten alkanut

      Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
      Maailman menoa
      60
      1049
    2. Minä en ole koskaan

      Rakastanut ketään toista yhtä paljon kuin sinua
      Ikävä
      98
      1024
    3. Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."

      Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i
      Kotimaiset julkkisjuorut
      21
      882
    4. Olet nainen ollut vaikein rasti

      Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔
      Ikävä
      60
      810
    5. Vähän pitää

      Kiusia ja näyttää
      Ikävä
      135
      802
    6. Anteeksi J-mies

      Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
      Ikävä
      124
      795
    7. Kenen viisautta on ollut laittaa tie väärällä murskeella pilalle

      Kenen viisautta on ollut kun Siimeksen/Kylmänpurontie pantu pilalle kun on ajettu liian karkeaa mursketta. Rengasliikke
      Hyrynsalmi
      25
      689
    8. Taidat olla

      Luovuttanut jo minun suhteeni osalta?
      Ikävä
      45
      666
    9. Riittääkö mahkut

      Kaivattuusi 🤭.
      Ikävä
      52
      664
    10. Kuhmolainen opettaja tuomittu vainoamisesta

      https://yle.fi/a/74-20248184 ”Kuusikymppinen kuhmolaisnainen piinasi naapureitaan lähes kahdeksan vuoden ajan. Nainen
      Kuhmo
      14
      625
    11. Minä muistan

      Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol
      Ikävä
      45
      620
    12. Mä voisin rakastua noihin tähti silmiin

      Katseesi on niin lumoava nainen💚.
      Ikävä
      19
      607
    13. Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille

      Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.
      Ikävä
      83
      586
    14. Jos tullaan toisiamme vastaan, niin

      pitäiskö pysähtyä ja onnitella?
      Ikävä
      46
      578
    15. Koska Martina viettää aikaansa lapsiensa kanssa

      Äiti vaan juoksee miehen perässä Tallinnassa, Lontoossa, Turussa. Kyllä oli kätilö oikeassa, kun sanoi, että ei olisi ka
      Kotimaiset julkkisjuorut
      141
      575
    16. Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen

      Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok
      Sinkut
      128
      573
    17. Voisiko vielä välillemme jotain kehittyä

      Vai heihei ja ei nähdä enää.
      Ikävä
      35
      570
    18. Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen

      Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast
      Ähtäri
      47
      568
    19. Tilanteenne

      Onko tilanteenne tällä hetkellä hyvä?
      Ikävä
      48
      527
    20. Pahkalassa tapahtuu

      Mitäs on tapahtunut yöllä pahkalan kerrostaloilla.oli poliisia ja ambulanssia taas vaihteeksi
      Parkano
      9
      523
    Aihe