syylärin neste

voiko mersu 220e olla jokin oma sekoitus
jäähdyttäjässä kun neste on mustaa tahmeaa
kuin öljyä mutta ei haise öljylle
vai olisko seassa jotain ruosteen estoainetta
1349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siinä koktailissa on kaikkea mahdollista mitä autosta löytyy. Johtuu halkeamasta kannessa tai lohkossa, kansipahvista tai edellisestä omistajasta, joka on tuon koktailin sekoittanut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jor. kirjoitti:

voiko mersu 220e olla jokin oma sekoitus
jäähdyttäjässä kun neste on mustaa tahmeaa
kuin öljyä mutta ei haise öljylle
vai olisko seassa jotain ruosteen estoainetta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu