KPS:n eliittiä

Promillerajat pois politiikasta ja liikenteestä!

http://kontulanperussuomalaisetry.palvelee.fi/albumi/kontulanperussuomalaisetry syyskokous/44258
3288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • kiva kun näyttävät kaikilla tavoin mitä mieltä kansan eliitti on lain käskyistä ja kielloista.

    Äänestä

Jos tämmöisiä tyyppejä kulkee Kontulassa, en yhtään ihmettele, jos ulkolaisia vihataan siellä. Nämä kuvan hahmot ovat varmaankin joupottelun takia poispotkkituja venäläisiä traktorikuskeja tai eiran germaaneja! Koko porukka kastroitava, he ovat häpeä ihmiskunnalle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äännestä tämmösiä kirjoitti:

Promillerajat pois politiikasta ja liikenteestä!

http://kontulanperussuomalaisetry.palvelee.fi/albumi/kontulanperussuomalaisetry syyskokous/44258

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu