Kokoomus ydinvoiman asialla

Kokoomuksen varapuheenjohtaja, EU-parlamentaarikko Eija-Riitta Korhola myöntää saaneensa vaalirahoitusta ydinvoimateollisuudelta viime eurovaaleissa, kertoo perjantaina ilmestyvä Vihreä Lanka.

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Vihreä Lanka Korhola sai vaalirahaa ydinvoimateollisuudelta/1135230625685
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä, kova maalaisliittolainen, aloin kokoomuksen valtuustoehdokkaksi, siksi koska kokoomuksen energiaohjelma on niin selkeä ydinmyönteinen.
Keskusta sekoilee minne sattuu energiapolitiikassaan. Erehtyvät jopa Vihreitten juoneihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


likaista peliä kirjoitti:

Kokoomuksen varapuheenjohtaja, EU-parlamentaarikko Eija-Riitta Korhola myöntää saaneensa vaalirahoitusta ydinvoimateollisuudelta viime eurovaaleissa, kertoo perjantaina ilmestyvä Vihreä Lanka.

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Vihreä Lanka Korhola sai vaalirahaa ydinvoimateollisuudelta/1135230625685

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu