alkuvuonna alkaneen pedofiilijutun tiimoilta. 20.000 kävi foorumilla ja yli 100 otti kantaa,viimeisessä ketjussa.asia puhutti ja puhuttaa edelleen....,
HUITTINEN SAI JULKISUUTTA
melkein 20.000 lukijan voim...
102116
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
muka julkisuutta huittinen tässä kyseisessä asiassa sai se että sen täällä kävi jotkut katsomassa ei mitenkään kyllä lisää julkisuutta.Kun edes iltapäivä lehdetkään eivät kyseisestä asiasta riviäkään kirjoittaneet meni sekin julkisuus ketuille eikä siinä ketjun jutuissa ollut mitään julkisuudelle arvoisia asioita.
kaveria joka aina uudelleen ja uudelleen herättelee pedo-ketjuja.Onkohan oma lehmä ojassa vai tuleeko tyydytys koston aiheuttamasta mielihyvästä.
ja tietty, tekijän tunnettavuus ihmisiä kiinnostaa.pienessä kylässä tekemiset vähissä varmaan,"isoveli valvoo järjestelmä täälläkin"???
Samat henkilöt käväisivät uudelleen, ja uudelleen kommentoimassa omia viestejään. Siinä sitä todella ikävän asian, ja tietenkin tuomittavan tapauksen repostelua kerrakseen.
Ei kun nokkimaan lisää vaan.....
ja näyttää jatkuvan edelleen tää keskustelu kun edellinen "on poistunut"...taitaa huittislaisilla olla puheenaiheet vähissä..
Kannattaa kyllä vähän ajatella mitä tännekin kirjoittaa. Koneen IP-osoite jää aina talteen. Operaattori selvittää sen nopeammin kuin poliisi ehtii Kokemäeltä tai Vammalasta koputtamaan ovelle.
Poliisista huomenta!
tyttö Turuust
juntti einarit
maa-alaltaan