NYT TIUKKANA HALLITUS!!

Näille lakkoilijoille ei tule antaa periksi!
4186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

turha naukua siellä kun olette jo hävinneet. Sympatiat ovat Tehyn puolella ja jokainen kuolema on verta kataisen käsissä.

Äänestä

vai mistä kenkä puristaa?

Äänestä

... enää hallituksen, kun on vetelät jo housuissa.

Äänestä

Eka kerran Vanhanen veti pinnat kotiin, kun kertoi, että nyt ei lipsuilla ja tehty linja pitää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomalainen nainen. kirjoitti:

Näille lakkoilijoille ei tule antaa periksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu