hei.olen 22 vuotias saatte ilmasen membun

MOI KUKA HALUU MEMBUN ILMATTEKS MENKÄ TOHON SIVULLE NIIN SAATTE MEMBUN TOS SE TULEE WWW.MEMBERFORFREE.SBN.BZ !!! OMG TOST SAATTE MEMBUN !!!
5307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

(otsikko)

Äänestä

moi!onko se membu viel saatavil?

Äänestä

pakkohan se sit on uskoa hei se on 22 vuotias omg lol lol lol... aivan 22 vuotiaalta kuulostatkin. järki käteen ihmiset

Äänestä

vittu etkö osaa paremmin kusettaa???!!!

Äänestä

älkää ihmeessä menkö noille sivuille kyllä nyt luulis sen tajuuvan vauvvaki ja toi on varmaa oikeesti joku 10 v
-MENETÄT TYYPPIS KU MEET TONNE!-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jebe 22 vuotias kirjoitti:

MOI KUKA HALUU MEMBUN ILMATTEKS MENKÄ TOHON SIVULLE NIIN SAATTE MEMBUN TOS SE TULEE WWW.MEMBERFORFREE.SBN.BZ !!! OMG TOST SAATTE MEMBUN !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu