aluvanteet 18 tuumaiset

myytäis lähes uudet 5 puolaiset aluvanteet kiilloitetulla ulko levityksellä vanteet n.3viikoa vanhat ja renkaat ovat sellaiset yhden kesän ajettavat mutta vanteita olenkin myymässä. jako 5x110 käy opel ja saab. soita ja tarjoa 040-5076416 klo.8,00-22,00 välisenä aikana
1273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vanteiden merkki ei ole tarkkaan tällä hetkellä tiedossa kun sain vanteet äskettäin. niiden pitäis olla ATP (keskiössä lukee vault) ja et30
sopii vectraan ja astraan kuin heittämällä renkaat 215/35/18 ja vois olla viel hiukan leveämmät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


opel mies kirjoitti:

myytäis lähes uudet 5 puolaiset aluvanteet kiilloitetulla ulko levityksellä vanteet n.3viikoa vanhat ja renkaat ovat sellaiset yhden kesän ajettavat mutta vanteita olenkin myymässä. jako 5x110 käy opel ja saab. soita ja tarjoa 040-5076416 klo.8,00-22,00 välisenä aikana

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu