Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

liukastetta

Voiko omaa sylkeä käyttäen liukasteena penikseen , saada taudin? vai onko runkkaaminen syljen kanssa 100% turvaseksiä.

Ps. Pidän hyvin suuhygieniaa yllä.
1220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oireetonkin, niin tuolla tavoin voit valitettavasti siirtää sen genitaalialueelle, eli eipä ole 100%:sta turvaseksiä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätietoinen :S kirjoitti:

Voiko omaa sylkeä käyttäen liukasteena penikseen , saada taudin? vai onko runkkaaminen syljen kanssa 100% turvaseksiä.

Ps. Pidän hyvin suuhygieniaa yllä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu