missä on kontinkankaan päiväkoti???

en löydä sellaista oulun kaaupungin sivuilta missä on oulun kaupungin päiväkodit....
2477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siinä rakennuksessa. Oliskohan tenavalinna tms.?
Sinne ainakin OYS:n työntekijät vievät pilttinsä aamuisin.

Äänestä

Mutta vanhan Kontinkankaan tiloissa on milloin mikäkin päiväkoti evakossa remontin vuoksi.

Kajaanintien toisella puolen Peltolassa on Melleniuksen päiväkoti ja OYS:n toisella puolella Tenavalinna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


r-o-s-e kirjoitti:

en löydä sellaista oulun kaaupungin sivuilta missä on oulun kaupungin päiväkodit....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu