kapkaupunkiin lähtijöitä?

Moro

Itse oon lähdössä kyseiseen paikkaan lähiaikoina, onko muita sinne suuntaavia?
2331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suunta on harkinnassa. Hintataso? Vaihotehtona aussit tai floridan kiertely.

Äänestä
  • oon ollut kapkaupungissa alkuvuodesta ja nyt siis menossa uudestaan :) Hintataso on melko edullinen varsinkin ravintoloissa syöminen on paljon halvempaa suomeen verrattuna! lennothan nyt tietenkin maksaa... :( Mutta muuten matkustamisen arvoinen paikka!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sun kirjoitti:

Moro

Itse oon lähdössä kyseiseen paikkaan lähiaikoina, onko muita sinne suuntaavia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu