Ottaisin mielelläni Arin vävyehdokkaaksi. Jolppi tuntuu aidolta ja rohkealta sekä hyväsydämiseltä. Lisäksi tuo lauluääni!
- kyllä anopin kelpaisi.
- kyllä anopin kelpaisi.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eiköhän sitten perusteta ketju, miksi minä olisin hyvä Anoppi Arille?
Heh:)
Arille Anoppi - uusi tosi tv sarja:)
ymmärtäisin kyllä että tyttäreni ilhailisi Arin ääntä mutta vävyksi juipilla ei olisi mitään asiaa, tai tytär jäisi perinnöttömäksi. Vävyllä ei olisi myöskään asiaa anoppilaan. Mahdollisilla kersoillakaan ei olisi anoppilaan asiaa.
avautumista asian vierestä. Ei käy kateeksi Aria, hänelle varmaan nauretaan jo ihan näiden typerien fanien takia. Yritä nyt siinä leikkii jotain "uskottavaa" rokkaria.
typeriä faneja löytyy ihan joka artistille,ole huoleta.Miten tämä nyt sinuun näin ottaa?
niiden äo:stä *** kaikilt löytyy suht kaikenlaisii faneja et tuskin kellää ny mitää prototyyppi-fanei on ***