Timo näytöstää olevan mies joka ei naisia kunnioita/arvosta!Toiseki talossa voisi hieman miettiä sanoja ja mitä toisille ihmisille päästelee suustansa.Ei tulisi mielenkään sanoa nyt kellekkään noin pahasti!!Kyllä se sitä tarkoittaa mitä sanoo,turhaan se enää pyytelee anteeksi asioita joita se päästelee aina suustansa.Uskon tälläisen ihminen olevan kameroiden ulkopuolellakin samanlainen "PELLE!"jos ei pahempi mitä nyt jo antaa itsestänsä kuvan.Ulos Timo ja Timo:lle hieman käytöstapoja opettaa.
Timo:lta munat pois,naisten haukkuja!
TurhaanTalossa
6457
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
luokattoman huono arvioimaan ihmisiä. Arvostelet Timoa, joka on ollut talossa alusta asti, viitaten ainoastaan kahteen kömmällykseen. Kummassakaan tapauksessa Timolla ei ollut tarkoituksena loukata, vaan kyseessä oli lähinnä talon ilmapiiriin kuuluvaa läppää. Martinalta hän pyysi anteeksi ja Suville sanoi heti, että En ollut tosissani.
Toiseksi, se mitä sinulle tulee tai ei tule mieleen on täysin toisarvoista niin kauan kun et itse osallistu ohjelmaan.
oletkos varma,että timolla on munat,epäilen...
tuskin ymmärsi tuota läppää...tai piti sitä hauskana!
Todella huonoa läppää tollanen. Jos se toimii Timon omassa kaveripiirissä, niin ok, mutta kyllä tollaset jutut kannattais jättää sitten niihin piireihin vaan!
Taasko se on haukkunut jotain naista, vaikka itse on
pahin jakorasia koko BB:n historiassa!? Mitä se on tehny?
Liian riippuvainen Timo on munistaan, jotka ovat surkeat ja eivät edes kelpaa.
Olen samaa mieltä Timo pois talosta ja Punkki sanoi ettei Martina ja Tellu aattele mitä ne sanoo...mut mihillä kun eioo aivoja ollenkaan...vaan alapää...miehet pois ja ÄÄNESTÄKÄÄ NAISET VOITTOON!