Eli ongelmani on, että pelkään laukeavani liian nopeasti. Tyttöystäväni on minua pari vuotta vanhempi ja myös kokeneempi sänky-hommissa. Itse olen neitsyt. Jos olen pitkään ajatellut häntä ja masturboin, saan orgasmin suunnilleen minuutissa.
Eka kerta on varmaankin aika pian tulossa ja jännitän todella sitä, että laukean aivan liian nopeasti, eikä tyttöystäväni saa koko hommasta mitään irti. Mikä tähän nyt tähän neuvoksi...?
Kiitos todella kaikille jotka voisivat auttaa tässä.
Eka kerta on varmaankin aika pian tulossa ja jännitän todella sitä, että laukean aivan liian nopeasti, eikä tyttöystäväni saa koko hommasta mitään irti. Mikä tähän nyt tähän neuvoksi...?
Kiitos todella kaikille jotka voisivat auttaa tässä.
Vastaukset 10
Vanhimmat
älä huolistu joku ostaa kuitenkin
käytä Näkkiä jottei tuu niin äkkiä!
niin pirun piukka että ihan kulli on kipeä
Pyri tekemään mahdollisimman pitkään jotakin muuta. esim. nuolemaan, sormeilemaan ja leikittelet, mut et anna koskea munaas ja sitte hoitelet lopuksi omallas, ni aika tuntuu pitemmältä. Jos työnnät heti sisään ni varmasti tuletkin melko heti jos siltä kerran nyt jo tuntuu!
En usko et laukeet kovin nopeesti. Käy kädel ensin. Ekal kerral kannattaa naida paljaalla eikä sählää kumien kans. Kun pääset pilluun sisään ekan kerran, tuntuu se niin hyvältä et tuskin haluut laueta heti. Rauhallisesti vaan.
"Kun pääset pilluun sisään ekan kerran, tuntuu se niin hyvältä et tuskin haluut laueta heti."
Siinäpä kaikkien aikojen toimivin vihje ennenaikaiseen laukeamiseen.
Melkein kaikki laukeaa heti ekalla kerralla, siis pojat/miehet. Se on normaalia. Jos teillä on hyvä suhde ja ymmärrystä, ette tee siitä numeroa ja se menee ohi. Ongelma tulee, jos kumpikin mielessään ajattelee olevansa "syyllinen". Poika et laukee heti ja tyttö, et ei oo hyvä. Parisuhteessa on aikaa nussia vaikka kuolemaan saakka. Jos muutama akti päättyy heti laukeamiseen, ei se haittaa. Halitte hetken ja kokeilette kohta uudestaan.
Mulla on uudet kumppanit usein lauennu keskenämme ekalla kerralla heti, vaikka on kumpikin oltu kokeneita. Ei se haittaa. Harjoitus ja toiseen tottuminen tekee mestarin. Koita pysyä rauhallisella mielellä.
Kondomi voi auttaa, kun ei tunnu niin "hyvälle" sen kanssa, mut toisaalta sen päälle laittaminen voi saada jännityksen takia laukeemaan, jos kerran ei sitä oo harjoitellu... Pidän peukkua!
Vedä sä täti vaan se vittu korvilles äläkä yleistä kaikkiin miehiin omia ongelmiasi niiden luuserimiestesi kanssa!
Kiitos paljon neuvoista, sulle ja kaikille muillekin jotka on vastannu.
Kokee tietynlaista suurta mielihyvää siitä, että kumppani on niin kiihottunut. Laukeaminen äkisti todistaa ennen kaikkea sen. Jopa kaikenlainen kömpelyys niissä hommissa todistaa naiselle samaa. Ole vaikka kaatuvinas, jos riisut housujas seisaaltas.