Miten mä saan miehen kalun kovaksi? Mä olen koittanut nuolla/suukotellu/immenyt miehen kroppaa samallla kun olen hyväilly miehen penistä ja runkannu sitä, mutta tuloksetta... Sitten se leikki jäikin siihen, kun en kestänyt enää itseäni epäonnistumassa taas kerran... Mikä avuksi??? :(
Kalu kovaksi?
6
5743
Vastaukset
- Työnnellä
Sille miehelle hk:n sinistä persereikään samalla kun nuolet sen kyrpää, sillä homohan se on kun ei naiselle seiso.
- poikahihii
jännittää! jos ette ole vielä harrastaneet ollenkaan seksiä yhdessä, niin en keksi mitään muuta kuin että miestäsi jännittää (ellei hän ole yli 40v, jolloin ei voi poissulkea erektiovaikeuden suurempaa lukua).. Pieni mahdollisuus on tietysti että hänellä on myös erektiovaikeuksia, varsinkin kun suomalaisten nuorten miesten on laskettu ostavan koko ajan enemmän viagraa kun ei penis toimi.
Kuitenkin tuo paljon, paljon yleisempi syy on vääränlainen jännitys, jota ei tunne ns. adrenaliiniryöppynä mahassa, vaan se vaikuttaa alitajuisesti penikseen. Kannattaa tutustua paremmin ja rakentaa vielä pidemmälle suhdetta.
Ps. Kuten herra tossa jo toteaa, voi myös olla mahdollista että hän on homo, otan osaa jos näin on. :) - kaitsu34
"Ongelma" on varmasti(kuten jo aikaisemmin mainittiin) jännittämisessä. Yleisin syy nuorilla miehillä on ainakin jännittäminen tai suorituspaineet. Joten älkää pitäkö kiirettä seksin kanssa, vaan tutustukaa toisiinne ja kun "sen" aika on niin kaikki hoituu kuin itsestään! ;) Vika harvemmin on ainakaan naisessa..
- kelleri
Koetas esitellä pimpsaasi ja vaikka haistatella. Näkeminen tehoaa parhaiten. Jos sitten annat lipaista kielellä ja touhuta sen itse värkkisi kanssa tutkien sitä, niin johan!
- miltsi87
sekä miehillä että naisilla maitotuotteet (miehillä etenkin piimä) aiheuttaa stimulointia johtuen siemennesteen happamoinnista. Tämän tähden piimä on suositeltavaa juoda 2 litraa päivässä.
- Anonyymi
Haluttaa nähdä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 377272
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533642Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu463524- 613254
- 482911
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342779Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/482601Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint272455IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1811755- 471521