rikollisiako!!??

kyllä sasi ja katainen joutaisivat lusimaan! kun kerran ovat pahoja tehneet, toinen tappoi autollaan ihmisen!? toinen kieroili suomen terveydenhuollon synkkään kaaokseen!! mielestäni kataisen rikos on suurempi koska hänen toimiensa ja kusetuksensa takia tulee suomessa menehtymään moni suomalainen!!! rosvot linaan!!
1106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Viime eduskuntavaaleissa oli mm vasemmistoliiton edustaja ehdokas, joka opetti nettisivuilla käyttämään LSD:tä "oikein". Demarit laimin löi liki vuosikymmenen hoitajien liksat ja nyt kun saavat edes jotain niin kyllä se vastuu siirtyy todellisuudessa onnettoman Heinäluoman joukkojen alle.
Kyllä nykyhallituksella menee jonkin aikaa ennen kuin saan korjattu aiemmin tehdyt virheet.
Eikös se Ulffikin selvinnyt ilman tuomiota kun vei työläisten rahat.
Hölömö...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lusimaan!!! kirjoitti:

kyllä sasi ja katainen joutaisivat lusimaan! kun kerran ovat pahoja tehneet, toinen tappoi autollaan ihmisen!? toinen kieroili suomen terveydenhuollon synkkään kaaokseen!! mielestäni kataisen rikos on suurempi koska hänen toimiensa ja kusetuksensa takia tulee suomessa menehtymään moni suomalainen!!! rosvot linaan!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu