Tapasin kivan miehen ja ekakerralla hän suuteli "normaalisti" ja luulin hänen muistavan että mulla on perinteiset tekarit. Heti ensimmäisen kielarin jälkeen se loppui eikä enää ole kuin pikaisesti pinnallisesti pussattu. Inhottiko häntä huomata (siis tuntea) tekarit ja se loppui sen vuoksi. En ole kehdannut ottaa asiaa puheeksi ainakaan vielä.
Tekohampaat
onko syy??
1
612
Vastaukset
- tarkka hampaista
itselläni oli jonkin aikaa mies kun huomasin sit et hänellä on tekohampaat, en tiedä suutelut jäi vaan kummasti vähemmälle.. olen hirveen tarkka toisten hampaista, se vaan jotenkin alko ällöttään, vaikka ajattelin et joku päivähän ne on minullakin. suhde loppui aika pian.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721984
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,821450Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821384Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101127Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391036Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210973- 94824
- 38815
- 85805
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49755