Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mitä mieltä olette?

Mitä mieltä olisitte semmosesta että jos vetäisin kaikkia ensi yön nhl-otteluita sinkkuina yli 5.5 maalia. Mitä mieltä olette, tuleeko yöllä paljon maaleja?Kuinka monessa toteutuu tämä? Viime kierroksella maaleja ainakin tuli paljon.
1271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Todennäköisesti ei ainakaan tuossa Edmonton - Minnesota pelissä tule kovin paljon maaleja. Samoin Rangers - NJ on ruukannut olla aika vähämaalisia vääntöjä, johtuuko sitten Brodeurista??? Muut onkin sitten lähempänä tuota yli viittä maalia...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kannattaisiko? kirjoitti:

Mitä mieltä olisitte semmosesta että jos vetäisin kaikkia ensi yön nhl-otteluita sinkkuina yli 5.5 maalia. Mitä mieltä olette, tuleeko yöllä paljon maaleja?Kuinka monessa toteutuu tämä? Viime kierroksella maaleja ainakin tuli paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu