http://pappa.20m.com/ukraina.htm
Lue tarkkaan sivun sisältö!
Ja myös kirjat:
Taisto Huuskonen: LAPS SUOMEN
ja
Taisto Huuskonen:ENNIN TARINA
JA MIETI, VIELÄKÖ HYVÄKSYT KOMMUNISMIN ja vieläkö äänestät näit tappaja-kiduttaja kommunisteja!
Lue tarkkaan sivun sisältö!
Ja myös kirjat:
Taisto Huuskonen: LAPS SUOMEN
ja
Taisto Huuskonen:ENNIN TARINA
JA MIETI, VIELÄKÖ HYVÄKSYT KOMMUNISMIN ja vieläkö äänestät näit tappaja-kiduttaja kommunisteja!
Vastaukset 12
Vanhimmat
toi sama jankuttaminen, Suomessa ei ees tällä hetkellä oo montaa kommunistia
Mikäs poikaan tuli? Vai ei Suomessa ole kommunisteja? Täällä muita olekkaan kuin noita saatanan kusipää-kommunisteja levittämässä uskontoaan, kommunismia.
Luulevat kaikenlisäksi, että tämäkin keskustelupalsta on yksinomaan heidän käytössään ja kommunismin ideologian ja propagandan levittämiseen tarkoitettu.
Älä nyt housuihisi kuse, vaikka kommunistien kauheudet paljastetaankin kaikelle kansalle!
Vieläkö äänestäisit kommunisteja?
Klikkaile väliajoilla tästä:
http://members.tripod.com/Hiisi/STAL.HTM
ja
http://members.tripod.com/~pommari/kukaedes.htm
http://www.kolumbus.fi/aquilon/index.htm
käsivarteesi ja puhuisit yleisellä paikalla kapitalismin autuudesta ja kommunismin pahuudesta niin voisin vaikka arvostaa sinua.
Nyt olet pelkkä nimimerkin suojissa lymyävä linkkitomppeli.
kun toi sama kusipää melttoo tääl noitten olemattomien kommunistiensa kans..pitäs viedä hoitoon koko tyyppi
välillä ylläpito poikkeaa ja siivoaa pahimmat töryt. Se vaan on niin, että kun nämä tietokoneet ja kiinteät yhteydet ovat nykyisin jo suuressa määrin lisääntyneeet, niin myös näiden pissapäiden häiriköiden määrä tietysti palstoilla lisääntyy.
Uskontopalstan, kreationismi ja evoluutio-sivulla muuan J.Dempsey ja täälä tää kommunistien vainooja. Molemmat varsin selkeästi kuuluisivat johonkin pehmustettuun koppiin
Eipä ole koskaan tullut äänestettyä Ukrainan vaaleissa, niinkuin nimim. totuutta lienee tehnyt.
Turha näiden kanssa on inttää, niillä oli lapsena puulelut ja nekin naulattu lattiaan kiinni. Isi pieksi tämän tästä ja käski kiittää kommunisteja. Ei näiden kommunistivihalla ole mitään tekemistä nykypäivän tosiasioiden kanssa, niiden maailmankuva on kuuden kymmenen vuoden takaa.
Huomatkaa, normaali ihmiset, mitä kommunistit täälläkin ovat! Näin he ottavat kantaa tappamisiinsa ja kidutettaviinsa ihmisiin!
Tyypillistä kommunismia!
Just äskön tapoin ja kidutin!
Ja kohta kidutan lisää... vai kuolikohan se jo?
ja kidutetaan, eihän me kommunistit kato muuta osata.
Ja missä?
Ei nuo ennen sotia nälkään kuolleet ukrainalaiset sillain hirveesti kiinnosta nykyhetkessä elävää.