Suurkiitos Getafesta!!!! Nyt se Los Angeles vielä voittoon!
€€kiitos teppo€€
Getafe soldier
6798
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
älä ny saatana homoja ala kiittelee.
voi tietää ja osua noin kuin Teppo. Kiitos Evertonista. Vielä kerran kiitos jättipotti rivistä. Enää ei puutu kuin Bayernin voitto, niin euroja tulee.
bayerni sai 4 lisäminuutti ja tokihan ne teki..
olla noin vitun tyhmä, että kirjoittaa ja kehuu itseään? no teppo tihrussilmä tiätenki! ja kaikki mitä se on vihjannu on menny päin persettä! ja sekös sitä vituttaa!
Noin rohkea et sillei hei! Nyt pihalle, taksi odottaa et sillei hei!
Pingut kämmäs Tepin yön et sillei hei! Jälleen Toronto pääroolissa. Toivottavasti arvon chattarit saivat jonkinlaista lisäarvoa Columbuksen yli maalin voitosta (Teppo kommentoi yön parhaana kohteena), mahdollisesti Edmontonista ja vielä Losista et sillei hei! Teppo laittaa huomenna rivin Jypin kautta et sillei hei! Luultavasti lauantailta löytyvät loput kohteet.
Tänään Teppo kalttasi mimmit, mutta lauantaihan se on perinteisesti Suomi-seksin aikaa et sillei hei! Huomisen Teppo pyhittää lauantain scouteille.