Minkälainen jätkä..

Olen merkiltäni Skorpioni ja poikakaveri Kalat, nousevalta merkiltä Leijona. Kertokaas sovitaanko yhteen, ja millanen tyyppi toi jätkä on!
2346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaverillani on ollut sama tilanne, ja kalat ovat menevää tyyppiä. Muuta en osaa kertoa.

Äänestä

Horoskooppien puolesta pitäisi olla oikein ihastuttava pari! Olen itsekkin skorppari, mutta on tullut todistettua että mä vaadin vähän vahvemman merkin rinnalle kuin Kalat. Kalat ovat hyvin helliä, kilttejä mutta hieman ujoja. He rakastavat yleensäkkin muiden miellyttämistä, heidän tunteensa ovat syvät niinkuin meidän skorpparienkin, mutta älä suutu hänelle jos hän ei pääse kanssasi maailman keskipisteeseen. He ovat hyvin romanttisia, eivätkä pidä riitelystä. Toivottavasti hieman auttoi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marika kirjoitti:

Olen merkiltäni Skorpioni ja poikakaveri Kalat, nousevalta merkiltä Leijona. Kertokaas sovitaanko yhteen, ja millanen tyyppi toi jätkä on!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu