Olisin halunnut kysyä teiltä viisaammilta että mitä tarkoittaa kun olen mieheni kanssa yhdynnässä ja lopetettuamme mieheni sanoo että minulta tulee tavallaan "happohyökkäys" eli sellaista hänen mukaan "kirvelevää" nestettä kun hän on sisälläni aina juuri kun olemme lopettelemassa tai mieheni on laukeemassa! Mietin että kun olen syönyt pillereitä (Diane Nova) kohta kahden vuoden ajan ja tälläistä ei ole esiintynyt muuta kun tämän ja entisen miehen kanssa jotka kummatkin valitteleviat aktin jälkeen että minulta tuli jotain "kirvelevää" nestettä?!
Pitäisikö huolestua? Tälläistä ei siis käynyt ennen paitsi heti kun pillerit hankin niin sitemmin on ilmennyt.
Pitäisikö vaihtaa pillereitä vai mistä moinen voi johtua?
Muilla vastaavia kokemuksia?
Pitäisikö huolestua? Tälläistä ei siis käynyt ennen paitsi heti kun pillerit hankin niin sitemmin on ilmennyt.
Pitäisikö vaihtaa pillereitä vai mistä moinen voi johtua?
Muilla vastaavia kokemuksia?
Vastaukset 1
Vanhimmat
Se kelertävä kirkas aine mikä sinulta tulee yhdynnän loppuhetkillä on kusta koska sinun sulkia lihaksesi ovat veltostuneet iän vanhetessa terveisin TohtoriTolonen