Ähäkutti ........Media ja muut

Median vääristely ei vie kansan luottamusta
eikä kansanedustaja paikkoja.
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ota Leponexia kokeeksi 900 mg jaettuna kolmeen annokseen. 600 mg Klorproman ei tunnu tehoavan lainkaan.

Ja nettiin ei ole nyt asiaa kuukauteen.

Äänestä

Mediaa vääristelee kuka?

Kuka kansanedustaja vie paikkoja ja mitä paikkoja?

Koko kokoomusta äänesti vajaa 25% kansasta ja niistäkin suurin osa demujen ja kepun protestiääniä.

Ja hyväuskoisten TEHYläisten ääniä!

Eipä ole paljon kehumista, kokoomus on puolillaan erilaisia pikkukriminaaleja sekä gangsterinalkuja,
katainen muuttaakin varmaan Sisiliaan kun joutuu karistamaan pölyt pinkeistä puputohveleistaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kataisen kannattaja kirjoitti:

Median vääristely ei vie kansan luottamusta
eikä kansanedustaja paikkoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu