Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

PAREILLE!!

elikkä täällä ois 20v pojankloppi vielä ilman kokemusta kolmenkimpasta..n n tai m n parit toteuttakaa nuoren ja villin pojan fantasia..:)
Kiinnostaako ketään??!
5456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...

Äänestä

Olen halukas

Äänestä

tule naimaan minua mieheni kanssa.

Äänestä
  • Moikka! Mist päin olette? Kerron lisää jos teitä vielä kiinnostaa numeroni kera. Joten kysykää/ehdottakaa lisää rohk. vaan rohkeitakin? T. Timppa vaan...?

    Äänestä

Mistä päin olet?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DsW kirjoitti:

elikkä täällä ois 20v pojankloppi vielä ilman kokemusta kolmenkimpasta..n n tai m n parit toteuttakaa nuoren ja villin pojan fantasia..:)
Kiinnostaako ketään??!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu