OLISIKO MITENKÄÄN MAHDOLLISTA POISTELLA NOITA PROVOAJIEN VIESTEJÄ, NIIN EHKÄ SAISIMME TAKAISIN NIITÄ LUOTETTAVIAKIN..KUKAAN EI JAKSA LUKEA KUN ALA-ASTEIKÄISET PELLEILEVÄT!!!! Tai sitten olisi ehkä ji suomi24:lla aika etsiä uusi aktiivisempi sefu tänne
TÄMÄN PALSTAN SERIFFILLE
seurannut
4427
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
kiusaaja. Ei täällä ole mitään provoajia vaan ihmiset hakevat apua. palsta ei kuule ole tarkoitettu sinua miellyttämään. Jos et viihdy niin pysy poissa täältä kiusaamasta.
On tosi törkeää nimitellä avun pyytäjiä PELLEIKSI!! No edstäsi löydät tämänkin vielä siitä olen varma
ei sun älykkyys riitä löytää provoja?? Joku kun kysyy asiallisesti itseään askarruttavaa asiaa on usein vastaus 13-V:n. Mielestäni on riitaa haastavaa ja loukkaavaa. Ei se ole provo ole aina kysymys, saattaa olla kiusa "vastaus"..
Ongelma on se,että "pellet" vastaavat oikeitten vastaajien nimimerkeillä ym.se on ongelma.Täällä on ollut aivan asiallisia vastauksia,asiallisilta vastaajilta jotka ovat vastanneet vuosia muilla palstoilla,mutta häipyvät sillä miksi vastatata hyvänhyvyyttään ilmaiseksi ja sitten vielä joku jälkeenpäin esiintyy kyseisenä vastaajana.
Sitä tarkoitinkin, en suinkaan oikeita vastaajia ja oikeita kysymyksiä.. olen itsekkin joskus apua saanut täältä.. tarkoitin juuri sitä, kun odotat monta päivää vastausta ja sitten joku jussi 14 vee innostuu vastailemaan