Tarjolla on monia vakoilijoiden torjuntaan tarkoitettuja ilmaisiakin ohjelmia. Tarvitaanko niitä ollenkaan, jos käytössä monipuolinen maksettu virus- ym. torjuntaan tarkoitettu ohjelma.
Montako siivousohjelmaa tarvitaan
Procula
3
906
Vastaukset
- kannattaa olla
Kyllä AVG Anti-Spyware http://www.ewido.net/en/download/ on hyvä olla sekä CCleaner http://www.ccleaner.com/download/builds/downloading-slim , jolla voi siivota konetta kaikesta turhasta.
- noatakaan,
riippuu toki virustorjunnasta Windowsia käytettäessä.
- f-s,
ni ainaki troijanesto.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 961619
- 741424
- 501347
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041238- 541233
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9965- 36827
- 60761
- 49754
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41735