suomessa eikä tunnu liput menevän kaupaksi. Taitaa Cebuleiden suosio kärsinyt aika pahan "mahalaskun".
Yksi ainoa
8
1052
Vastaukset
- -levymoguli-
Sen lisäksi hyvin epäaito esiintyminen mediassa - edelleen diiva.
- se vanha
sananlaskukin tietää kertoa, että ahneilla se loppu on aika huono nääs.
- konserttiin menossa
Ainakin kaksi lippua on myyty. Ja se on sitten ainoa keikka.
- Mukana ollut
Konsertti oli edellisellä kerralla loppuunmyyty, eivätkä kaikki halukkaat saaneet lippuja. Ilman lippua jääneet katselivat ulkona screeniltä konsertin. Luulen että tänä vuonnakin liput myydään loppuun, koska edellinen konsertti oli niin loistava. Tarja yhdessä soittajiensa kanssa vaan on niin hyvä. Itse en taida tänä vuonna päästä konserttiin, mutta uusi levy on jo tilattu.
- tänävuonna
Mukana ollut kirjoitti:
Konsertti oli edellisellä kerralla loppuunmyyty, eivätkä kaikki halukkaat saaneet lippuja. Ilman lippua jääneet katselivat ulkona screeniltä konsertin. Luulen että tänä vuonnakin liput myydään loppuun, koska edellinen konsertti oli niin loistava. Tarja yhdessä soittajiensa kanssa vaan on niin hyvä. Itse en taida tänä vuonna päästä konserttiin, mutta uusi levy on jo tilattu.
se "joulu lauluja" diggaava yleisö löytyä jonkun toisen artistin konsertista.....
- rkan
Mahtaako megastara ylittää Pepe Wilbergin konserttikiertueen lipunmyynnin(4kpl)
- Winterstorm
Sinne on tulossa porukkaa pilvin pimein, kannattaa kiirehtiä, että saa lipun. Mulla onneksi on jo, tilasin internetistä, Tarjan fanisivuilta.
Laitan mustaa pitsiä ja tummanpunaisen samettikorsetin. Jos satut näkemään minut Tarjalta, tuu juttusille, tavataan...- mmm?
Siis nämähän ovat vasta "lämmittelykeikkoja". Varmaan sitten ensivuoden puolella kun maailmankiertue alkaa niin Tarja tulloo Suomeen myös useammin..?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191712
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991538Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy371003Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29899Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?38861Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50826Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s43768Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37760Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56758Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37740