Jalkafetissiä yleensä pidetään miesten juttuna. Meidän suhteessa on kuitenkin niin, että iyse tahtoisin jalkojani palvottavan ja suudeltavan, ja olisin halukas tekemään niin miehellenikin, mutta hänen mielestään moinen touhu on "liian outoa". Rakastan kyllä miestäni kovasti siitäkin huolimatta. Olisi vaan kiva joskus saada kokea jaloillensa hellyyttä.
jalkafettarista
Täti
61471
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos haluat jalkojasi hierottavan,pusuteltavan,nuolettavan ja imettävän niin ottapa yhteyttä
[email protected]
Olen jalkafetisistimies ja olisi mukavaa vaihtaa asiasta ajatuksia kanssasi privaatisti.
Kirjoittele [email protected]
mua myös kiinnostaa suunnattomasti naisen jalat..
jos kiinnostaa keskustella asiasta laitampostia [email protected]
tekisin naisen jaloille ihan mitä vain pyydettäisiin..=)
Mua kanssa kiinnostaa jalat,jalkapohjat..kiinnostaisko vaihtaa mielipiteitä ja mahdollisesti myös kuvia jaloista?
jos kinnostaa vastaa [email protected]
Jännä huomata että toi sun aloitusviesti herätti kiinnostusta! En ole itse jaloista niin kiinnostunut, mutta hauskaa jos joillain viisari värähtää niiden kanssa.
Itse ymmärrän lähinnä reisien yläpuolen päälle. Vaan kyllähän sääret ja jalkaterätkin voivat olla todella kauniit, mikäs siinä.
Vaan mistä tällainen himon kohde on lähtöisin?
mä myös kiihotun naisten ja joskus miestenkin jaloista,se on kivaa jo senkin takia kun niitä on niin helppo katsella,varsinkin kesällä.kalpeat paljaat jalat ei paljoa sytytä,jaloissa pitää olla sukat (ei villaiset),tai nahkasaappaat.sukat ja jalat täytyy kuitenkin olla puhtaat.ruskettuneet jalatkin saa mulla veren kiertämään.....voi kun tulis kesä.......olis kiva keskustella lisää asiasta,kuvatkin on [email protected]