Kertokaa päässeekö andreaksen läpi ilman että tarttee pelata mitään

eli pääsekö gta andreaksen läpi ilman että tarttee pelata ku pikkuveli sössi mun saven ja en jaksas alottaa alusta??
4349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Et tietenkään pääse? DUH!

Äänestä
  • koodeilla pääsee:D

    Äänestä

  • .................. kirjoitti:

    koodeilla pääsee:D

    lataat netistä jonkun saven, esim dc ja niin edellee...

    Äänestä

joo on semmonen koodi et läpäsee sen pelin mut en tiiä sitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

eli pääsekö gta andreaksen läpi ilman että tarttee pelata ku pikkuveli sössi mun saven ja en jaksas alottaa alusta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu