AUTTAKAA !!! MITEN TÄMÄ VIRUS POISTETAAN ?

eli mun koneessa taitaa olla jonkinlainen virus, välillä tuohon näyttöön ilmestyy sellainen laatikko, jossa lukee että kone sammuu minuutin päästä ja käynnistyy uudelleen, niin miten saan sen pois ? olen koneiden kanssa ihan ulalla joten jos joku vois auttaa niin olisin tyytyväinen :)
3559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oletko asentaut jotain joka tarvii uudelleenkäynnistyksen....

Voithan myös aina tarkistaa koneesi, lataa vaikka ad-aware, se on hyvä ohjelma, sillä pystyy poistaa virukset :p

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aivan ulalla koneista kirjoitti:

eli mun koneessa taitaa olla jonkinlainen virus, välillä tuohon näyttöön ilmestyy sellainen laatikko, jossa lukee että kone sammuu minuutin päästä ja käynnistyy uudelleen, niin miten saan sen pois ? olen koneiden kanssa ihan ulalla joten jos joku vois auttaa niin olisin tyytyväinen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu