loistava versio sleeping sunista!!!
uusi on parempi kun pussillinen vanhoja!
siis mikä tunnetila!
http://www.youtube.com/watch?v=szj5sQ_VAEA
sleepingsun
10
1365
Vastaukset
- anonyymi
tämä tulkinta parhaista parhain
http://www.youtube.com/watch?v=xoDzlUPjhdI- ....-................
Kyllä nuo Anetten videot on sitten huonoja miten ne kehtaa laittaa noita esille. Ääni on huono säröinen ja vielä huonosti laulettu ei Tarjan aikaan bändi julkaissut noin huonoja videoita, jos nyt verrataan tätäkin.
- Syeira
....-................ kirjoitti:
Kyllä nuo Anetten videot on sitten huonoja miten ne kehtaa laittaa noita esille. Ääni on huono säröinen ja vielä huonosti laulettu ei Tarjan aikaan bändi julkaissut noin huonoja videoita, jos nyt verrataan tätäkin.
..se näitä kännykkä "videoita" Youtubeen laittaa. Hei haloo!
Onko ketään kotona vai paljon tyhjää tilaa keuhkoille.
- Yleisö?
Ja yleisö höpisi omiansa, eivät juuri kuunnelleet, nolotti katsellessa laulajan puolesta. No mielipiteitä on monia. Makuasioista ei voi kiistellä. Kannattaisiko viedä nuo linkit oikealle palstalle.
- voi voi..
Varmasti Suomessa Anette buuataan lavalta once niin huono.
- gininen enkeli
kuunnella, mutta hyvä jos jotkut tykkää. Paska on hyvää, tietää miljoona kärpästä..
- I wish I had an angel, again
Huonompaa kuin Kouvolan karaokelaulajilla. Kuunnelkaa myös uusi versio I wish I had an Angel, jollei kammotus riitä. Marco laulaa kertosäettä ja Annette volisee mikkiin. Koskahan Marco kyllästyy.
- anonyymi
karsee, eiköhän Marco saa kohta tarpeeksensa bändistä
- sai jo
anonyymi kirjoitti:
karsee, eiköhän Marco saa kohta tarpeeksensa bändistä
mutta tarjan erottamisella saatiin takaisin.
- luokoon uutta
kammottavinta on kuulla solistin ja bändin yrittävän olla kuin ennen, esiintyä kuin ennen, eihän se onnistu. Vastuu ei ole Annetten, joka on kuin resupekka, verrattuna Tarjan glamouriin. Vastuu on Tuomaksella, joka etsi vain samanlaista naamaa, äänestä piittaamatta. Eikä naamakaan ole sama.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1171597
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991458Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy35839Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29809Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50746Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?34708Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56698Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37690Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s42669Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37653