En usko horoskooppeihin, mutta tällä palstalla on eniten kai kyselty/puhuttu kuumista naisista, joten pakko se on kai sitten uskoa. Löytyykö täältä vapaata seksin kipeetä naista ikähaitarilta 18-40v.? Etsin avointa, huumorintajuista, naisellista, seksikästä, haluttavaa naista, jonka kanssa voin nauttia läheisistä hetkistä päivittäin, eihän sitä tiedä mihin se lopulta johtaa.
Olen sinkkumies, jolla ikää kohta 25v. ja en ole ollut naisen kanssa kahteen vuoteen! Toivottavasti et ole ahdasmielinen, tosikko, ihmisiä vihaava, huumorintajuton ihminen, vaan päinvastoin.
Huumori on elämän suola! Toivottavasti joku seksin kipee mimmi ottais meikään yhteyttä.
Seksin kipeä nainen haussa
pillua vailla
2
1332
Vastaukset
- anna puh.numerosi
vai harrastetaanko virtuaalisesti?
- pillua vailla
heti sitä kysellää numeroita, jotta voitas soittaa sit kännissä vai ;) Heitä mua mielummin meilillä. [email protected]
Rohkeesti vaan, ei se satu!
Toivottavasti sitten olet nainen, etkä mikää 60v runkkarimies, itse kun en B-rapussa asustele.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2714949Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii893444- 423358
- 502629
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua451827- 971630
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘971438- 141389
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1441035- 701027