jäi harmittamaan...

minä tyhmä olin tosi väsynyt eilen ajotunnilla kun meni illalla myöhään ja sen takia mokailin koko ajan pikkuvirheitä. Opettaja määräsi lisäajotunteja... harmittaa..:(:(
41201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

isoja

Äänestä

Kumpaakohan opettaja ajatteli määrätessään lisään ajotunteja:

A: parempaa taitoa sinulle

B: Lisää euroja koululle

Mikäli ajokortillasi ei ole kiinteää hintaa, tyyliin "kortti tonnilla, sisältää kaikki maksut, siis kaikki" niin vastaus on b

Äänestä

ehdottaa. Sinä päätät.

Äänestä

Se on vaan inssi joka voi MÄÄRÄTÄ niitä lisätunteja...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun olin tyhmä :D kirjoitti:

minä tyhmä olin tosi väsynyt eilen ajotunnilla kun meni illalla myöhään ja sen takia mokailin koko ajan pikkuvirheitä. Opettaja määräsi lisäajotunteja... harmittaa..:(:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu