Sisarusten kanssa

kokemuksia?

Mitenkä monella on jotain kokemuksia oman siskon tai veljen kanssa jostain seksijutuista? Esim. vaikka saunassa tullut joskus koskettua toista tai yhdessä masturboitua?
Oman isosiskon kans joskus saunassa vertailtiin vartaloitamme ja se sitten johti yhteiseen itsetyydytkseen ku samalla kateltiin mitä toinen tekee. Systeri näytti miten se tykkää hyväillä pimppiään ja neuvo mikä tekee hyvää. Oli hyvää opetusta kun en silloin ollut viel montaa kertaa itsetyydyttänyt. Tehtiin sitä yhdessä aina joskus kun systeri asui viel kotona.
Miten muilla.. kokemuksia?

9

22532

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mallia

      Asuimme kaksi vuotta nuoremman siskoni kanssa samassa huoneessa. Olin 14 ja tyydyttelin itseäni useita kertoja viikossa yleensä unta odotellessa. Kerran siskoni huomasi, että leikin pilluni kanssa ja uhkasi kertoa äidille, ellen näytä mitä teen. Siirsin peiton syrjään, ja systeri katseli ihan läheltä, kun kutittelin häpyhuulia ja klitorista. Se tuntui niin hyvältä, että sain jonkinlaisen orgasminkin. Sisko palasi omaan sänkyynsä ja aloiti peiton alla harjoitukset. Valojen sammuttua leikittelimme omilla pilluillamme välittämättä siitä, näkikö toinen, mutta aina meillä oli peitto päällä emmekä koskaan kosketelleet toisiamme.

      • vieressä

        Olin n. 13-vuotias kun aloin ymmärtää että jotakin käsittämätöntä nautintoa on saatavilla omin käsin. Harjoittelin säännöllisesti peiton alla iltaisin. Sitten kerran nukuin 3 v nuoremman pikkusiskoni vieressä. Sisko nukahti ja minä aloitin iltaleikkini. Siinä sitten näprättyäni pikkupimpsaani kiihotuin aivan eri lailla kun tunsin pikkusiskon lämpimän hengityksen vierelläni. Hieroin klitoristani (silloin en tiennyt mikä se oli) ja nostin toista jalkaa siskoni päälle ja yx kax Se tuli: mieletön ensimmäinen orgasmi! Pikkupilluni supisteli aivan järjettömän ihanien, voimakkaiden väristyksien myötä. Koskaan en ole sellaista miehen kanssa kokenut aikuisenakaan! Naisen läheisyys täytyisi kyllä joskus vielä päästä kokemaan.. kiihottaa jo pelkkä ajatus naisen vartalosta vaikka heteron kirjoissa täällä taivallankin... :)


    • ...

      Mulla ei oo siskoa, mutta tyttöpuosen kaverin kanssa (useammankin) tuli kyllä 9-12 vuotiaana leikiteltyä kun oltiin yökylässä.

      Oli tapana mennä yhdessä kylpyyn ja siinä keksittiin että kumpi jaksaa kauemmin suihkuttaa vettä pimpsaansa. Toinen katteli suihkuverhon takaa ja otti aikaa ja vuorot vaihtuivat. Sitten nukuttiin yhdessä, leveässä sängyssä ja kosketeltiin toisiamme, jopa hieman nuoltiinkin. Sitten kun ikää tuli lisää niin moiset leikit jäivät, joskus naureskeltiin että muistatko silloin, muttei kokeiltu uudestaan.

    • vastata

      Minä rakastelin pikkuveljeni kanssa viimeksi tunti sitten. Seuraava pysäkki on suihku ja sitten taas sänkyyn mutta nyt nukkumaan. Lomapäivät ovat ihanaa nautintoa muilta salassa ja pillerit ovat maailman paras keksintö! Kondomi ei voi koskaan tarjota sitä ihanaa tunnetta kun saa rakkaimmaltaan siemensyöksyn sisälleen.

    • Anonyymi

      Serkkutytön kanssa useita kertoja.
      Sisaria mulla ei ole

    • Anonyymi

      Minulla on itseäni pari vuotta vanhempi isosisko. Itse olen siis mies. Meillä oli koko lapsuuden omat huoneet mutta mökillä nukuttiin samassa aitassa, metri sänkyjen välissä.
      Muistan tosi monena kesäaamuna kuinka heräsin siskon pimpin litinään. Ei lopettanut vaikka näki että heräsin. Saatuaan orgasmin, täristyään ja huokailtuaan hän lähti ulos ja minä jäin yksin aittaan, ei varmaan tarvitse kysyä mitä tekemään. Koskaan ei kuitenkaan samaan aikaan masturboitu, olin jotenkin häveliäs mitä nykyään vähän kadun.

    • Anonyymi

      minä olen mies minua kans veljeni opetteni nuorena runkkaamaan kerran katselin ihastuneena kun veljeni teki itselleen käteni kosketti hänen isoa elintään paljon suurempi ku omani vetelin sitä hän pyysi pussaa sitä otin suihin veljeltäni en tiedä osasinko mutta sperma tuli nopeasti tätä jatkoimme koko nuoruuden sauna-illoissa

    • Anonyymi

      Olen mies ja kesät mummolassa kului serkkupojan kanssa runkkaillessa , välillä toisiamme , välillä yhdessä itseätyydyttäen. Kivaa aikaa.

    • Anonyymi

      Ei siskon kanssa mutta olen masturboinut hänelle.

      Olimme lomalla ja tulimme huvipuistosta. Aurinko oli paistanut koko päivän niin, että kaikki paloimme. Kun tulimme takaisin hotelliin niin sisko pyysi minua ottamaan kuvan hänen selästään joka oli ihan punainen.(siskolla on isokokoinen takapuoli ja hyvät rinnat). Otin kuvan ja näytin sen siskolleni. Ja koska ajattelin hänen olevan kaunis, niin tallensin sen kuvan. Olen masturboinut kuvalle monesti.

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      74
      3620
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      47
      2866
    3. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      157
      2777
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      57
      2361
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      359
      2113
    6. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      160
      1830
    7. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      76
      1515
    8. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1368
    9. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      39
      1322
    10. Miksi mediheli

      Mitä on tapahtunut ku poliiseja ja ambulanssi pyöri aamusta keskustassa
      Kiuruvesi
      25
      1282
    Aihe