Näin siis unta... Nousin autosta, jossa oli salatuista elämistä Eero ja Aaro. Eero nousi myös, ja silloin aaro rupesi hakkaamaan asetta. Pian hän naurahti, rupesin nauramaan ja nousi autosta. Hän rupesi ampumaan aseella, ja silloin lähdin hakemaan apua. Menin johonkin taloon, ja sanoin; soittakaa poliisit apuun! Minulle kumminkin annettiin vain kippo käteen tiskattavaksi. Rupesin siinä sitten tiskaamaan. kun katsoin ikkunasta, näin poliisit, jotka menivät aaron luo. sanoin; jes, ja lähdin eeron, ja parin kaverini luo. Kaverini sanoi että aaro oli ampunut erästä naista (muistaakseni kaverini sanoi että) maksaan, munuaisiin ja ( johonkin kolmanteen paikkaan, mutta en muista sitä.) kysyin; kuoliko nainen?, ja kaverini vastasi; kuoli.
Haluaisin siis tietää, viittaako se että kaverini mainitsi unessani maksasta ja munuaisista, johonkin sairauteen. Älkää piitatko iästäni, kirjoitustyylistäni yms. haluan vain vastauksia! "Kiitos kovasti , jos vastaatte"
Haluaisin siis tietää, viittaako se että kaverini mainitsi unessani maksasta ja munuaisista, johonkin sairauteen. Älkää piitatko iästäni, kirjoitustyylistäni yms. haluan vain vastauksia! "Kiitos kovasti , jos vastaatte"
Vastaukset 1
Vanhimmat
Sinun tulisi välttää puuttumasta liiaksi muiden asioihin. Jokainen kiinnostus toisten asioitakohtaan, on itsellesi tulevia vaikeuksia. Jos autat jotakuta omalla tavallasi voit tehdä virheen joka kostautuu itsellesi. En jaksa tähän selitellä kuinka ja miten. Sinä itse tiedät asiaisi parhaiten. Ole siis varovainen auttamis haluissasi.