Taitopelin musiikki

Lähinnä ne rauhalliset biisit, ei se "humppa"juttu, vaan ne kitaralla soitetut mm. bossanova-tyyppiset.

Onko tietoa mistä vois ostaa tai muuten ladata?

Kuvitelkaa, ton ohjelman taustamusiikki on ainoa syy miks edes pidän telkkua auki kun toi ohjelma tulee.
3663
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moikka sama juttu täällä oletko huomannut että ne Taitopelien nettisivut on uudistunut? Niitä voi pelata ilmaiseksi ja samaa musiikkia luvassa :)
www.taitopeli.com.

Äänestä

  • laittamaan linkki kirjoitti:

    http://taitopeli.com. Jos ärsyttää niin musiikin saa myös pois päältä :)

    tuota Taitopeliä katsonkin, tai siis en katso mutta kuuntelen sen musiikin takia koska se rauhoittaa ja kuulostaa muutenkin hyvältä, poislukien se brittihumppa. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiinnostaa.. kirjoitti:

Lähinnä ne rauhalliset biisit, ei se "humppa"juttu, vaan ne kitaralla soitetut mm. bossanova-tyyppiset.

Onko tietoa mistä vois ostaa tai muuten ladata?

Kuvitelkaa, ton ohjelman taustamusiikki on ainoa syy miks edes pidän telkkua auki kun toi ohjelma tulee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu