Onko olemassa naiselle sellaista siveysvyötä joka estää häntä masturboimasta millään laitteella orgasmia? Haluaisin vaimolleni sellaisen.
P
Siveysvyö vaimolle
7
7186
Vastaukset
- Chastity Belt
Katsoppa tuosta osoitteesta. http://www.neosteel.de/Nsepargu.htm
On sitte hyvän hinasia, mutta hinta varmasti vastaa laatuakin sitten!MSN:llä on yhteisö jo ka käsittelee juuri siveysvyö asiaa. Käypäs tutustumassa. ;-) Sopisit hyvin peräänkuuluttamieni miespuolisten avaimenahaltijoitten joukkoon.
- aiheesta
Raippa kirjoitti:
MSN:llä on yhteisö jo ka käsittelee juuri siveysvyö asiaa. Käypäs tutustumassa. ;-) Sopisit hyvin peräänkuuluttamieni miespuolisten avaimenahaltijoitten joukkoon.
Mutta vähäisen msn kokemukseni vuoksi en löytänyt ko. yhteisöä. Laittaisitko hieman vinkkiä miten sen löydän. Kiitos
- KE63R
aiheesta kirjoitti:
Mutta vähäisen msn kokemukseni vuoksi en löytänyt ko. yhteisöä. Laittaisitko hieman vinkkiä miten sen löydän. Kiitos
http://groups.msn.com/Chastitybelt
Nimestään huolimatta täysin suomenkielinen - pillun omistaja
aiheesta kirjoitti:
Mutta vähäisen msn kokemukseni vuoksi en löytänyt ko. yhteisöä. Laittaisitko hieman vinkkiä miten sen löydän. Kiitos
Vaimoni saa joululahjaksi siveysvyön. Olemme hiukan keskustelleet asiasta, ja hän on jopa ajatellut asiaa ja hieman kiinnostunut. Jouluna hän saa sen ja sitten asiat ovatkin kohdallaan. Minulla on avain ja avaan sen aina kun panettaa.
Vaimoni ei teidä, että harjoittelemme loppiaiseen saakkan ja jos tuntuu mukavalta ( minusta ) hän saa pitää sitä pidempään.
- avainhukassavaiei
Jos olet tosissasi keskustellut tyttösi kanssa tästä, niin osta ihmeessä kunnollinen vyö äläkä mitään pelkkää seksivälinettä. Esimerkiksi Neosteel valmistaa kunnollisia, mutta ovat toki melko kalliita!
Meillä on kotona vaimolla ollut vyö reilut 2 vuotta ja seksielämä on aivan toista kuin aiemmin!
Aluksi aloitettiin sellaisella nahkaisella rimpulalla ja sitten hommattiin kunnollinen Access Denied, mutta noita ei enää kai valmisteta. Nyttemin on hankittu Neosteel System (kun vanha ei ollut oikein mitoissaan).
Vyö kannattaa mitata kunnolla. Ohjeet löytyvät monilta sivuilta, mm Neosteeliltä. Periaate on se, että nainen seisoo alasti kädet niskan takana. Vyötärölle laitetaan leveä vyö ja takapuoleen esimerkiksi kynä tai vastaava, samoin pillussa oleva kynä auttaa mittaamista. Sitten mitataan ohjeiden mukaan etäisyydet vyön ja kriittisten aukkojen kohdalle jne..
Vain näin saadaan teetettyä kunnollinen vyö!
Kannatta ostaa keralla semmoinen versio, missä on mahdollista kiinnittää vyöhön vaginatappi! Se estäá mitä parhaiten vyön siirtämistä sivuun ja on tietysti muutenkin kiva kun tietää, että siellä naisen pillussa on tappi.
Ilman muuta kannattaa ostaa myös semmoinen malli, mikä sallii myös kaiken wc:ssä käynnin. Näin vyötä ei tarvitse availla jatkuvasti ja sitä voi pitää pitkään. Pesu vyö päällä onnistuu kyllä. Meillä tosin ajellaan karvat pois 2 kertaa viikossa, jotta on mukavampi olla, joten vyö avataan silloin, ja vaimo pääsee pesemään suihkuun kunnolla, mutta vain tiukan valvonnan alaisena.
Hyvä vyö ei näy päällepäin kun käyttää hieman löysempiä vaatteita, joten sen pitäminen töissä ja ulkona jne. onnistuu ihan kivasti.
Kotikäyttöön on hyvä hankkia myôs jalkoihin tulevat "levittämisen estimet", jotta haaroja ei saa liikaa auki. Hyvä malli ja pitkä hame päállä tätäkin voi käyttää myös ulkona.
Meillä on nyt seuraavana hankinnassa metalliset rintaliivit, jotta se jatkuva tissien hiplailu saadaan myös kuriin. Ongelmana meillä on se, että vaimolla on DD kokoiset kupit ja noita ei oikein tunnu löytyvän niin suurina. Lienevät muutenkin luonnottoman näköiset noin isoina. A ja B sarjassa nuo löytyy kyllä.
Hyvä linkki vyökuviin ja ideoihin on: http://mm-media.net/cbtk/index.php- terästyöläinen
joskus kokeilin tehdä itse tuollaista teräs siveysvyötä. Tuntuu ensin helpolta tehdä tuollainen mutta siitä on vaikea saada sellaista että sen päällä pitäminen tuntuu hyvälle. En sitten tiedä onko nuo ostoisetkaan mitään miellyttäviä päällä. Vähälle käytölle se kuitenkin jäi.
Nuo teräksiset rintaliivitkin tuli silloin tehtyä :)
Ne onnistui vähän paremmin mutta eipä niitäkään ole pitkiin aikoihin vaimon päällä näkynyt. Tavallaan mielenkiintoista kuulla että joku nainen noitakin on innostunut pitämään jopa pitempiä aikoja. Olispa itselläkin tollainen kumppani niin tekisin sille vaikka mitä teräs asuja. Jäteterästä jää aina sen verran että niistä saa jotain värkättyä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️651413Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu
Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia105835- 53673
Missä kaikessa olet erilainen
Kuin kaivattusi? Voin itse aloittaa: en ole vegaani kuten hän. Enkä harrasta tietokonepelejä lainkaan.39667YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä45663- 53647
Linnasuolla poliisi operaatio
Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/864606025635Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta
Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli66633Hyvin. Ikävää nainen,
Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan69611Kävin nainen verotoimistossa katsomassa sinun tulot ja verot
Näyttää siltä että hyvin pärjättäisiin yhdessä vaikka en kuluttaisi itseäni työnteolla?54609