Siveysvyö vaimolle

peku37

Onko olemassa naiselle sellaista siveysvyötä joka estää häntä masturboimasta millään laitteella orgasmia? Haluaisin vaimolleni sellaisen.

P

7

7186

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Chastity Belt
      • MSN:llä on yhteisö jo ka käsittelee juuri siveysvyö asiaa. Käypäs tutustumassa. ;-) Sopisit hyvin peräänkuuluttamieni miespuolisten avaimenahaltijoitten joukkoon.


      • aiheesta
        Raippa kirjoitti:

        MSN:llä on yhteisö jo ka käsittelee juuri siveysvyö asiaa. Käypäs tutustumassa. ;-) Sopisit hyvin peräänkuuluttamieni miespuolisten avaimenahaltijoitten joukkoon.

        Mutta vähäisen msn kokemukseni vuoksi en löytänyt ko. yhteisöä. Laittaisitko hieman vinkkiä miten sen löydän. Kiitos


      • KE63R
        aiheesta kirjoitti:

        Mutta vähäisen msn kokemukseni vuoksi en löytänyt ko. yhteisöä. Laittaisitko hieman vinkkiä miten sen löydän. Kiitos

        http://groups.msn.com/Chastitybelt
        Nimestään huolimatta täysin suomenkielinen


      • pillun omistaja
        aiheesta kirjoitti:

        Mutta vähäisen msn kokemukseni vuoksi en löytänyt ko. yhteisöä. Laittaisitko hieman vinkkiä miten sen löydän. Kiitos

        Vaimoni saa joululahjaksi siveysvyön. Olemme hiukan keskustelleet asiasta, ja hän on jopa ajatellut asiaa ja hieman kiinnostunut. Jouluna hän saa sen ja sitten asiat ovatkin kohdallaan. Minulla on avain ja avaan sen aina kun panettaa.
        Vaimoni ei teidä, että harjoittelemme loppiaiseen saakkan ja jos tuntuu mukavalta ( minusta ) hän saa pitää sitä pidempään.


    • avainhukassavaiei

      Jos olet tosissasi keskustellut tyttösi kanssa tästä, niin osta ihmeessä kunnollinen vyö äläkä mitään pelkkää seksivälinettä. Esimerkiksi Neosteel valmistaa kunnollisia, mutta ovat toki melko kalliita!

      Meillä on kotona vaimolla ollut vyö reilut 2 vuotta ja seksielämä on aivan toista kuin aiemmin!

      Aluksi aloitettiin sellaisella nahkaisella rimpulalla ja sitten hommattiin kunnollinen Access Denied, mutta noita ei enää kai valmisteta. Nyttemin on hankittu Neosteel System (kun vanha ei ollut oikein mitoissaan).

      Vyö kannattaa mitata kunnolla. Ohjeet löytyvät monilta sivuilta, mm Neosteeliltä. Periaate on se, että nainen seisoo alasti kädet niskan takana. Vyötärölle laitetaan leveä vyö ja takapuoleen esimerkiksi kynä tai vastaava, samoin pillussa oleva kynä auttaa mittaamista. Sitten mitataan ohjeiden mukaan etäisyydet vyön ja kriittisten aukkojen kohdalle jne..
      Vain näin saadaan teetettyä kunnollinen vyö!

      Kannatta ostaa keralla semmoinen versio, missä on mahdollista kiinnittää vyöhön vaginatappi! Se estäá mitä parhaiten vyön siirtämistä sivuun ja on tietysti muutenkin kiva kun tietää, että siellä naisen pillussa on tappi.

      Ilman muuta kannattaa ostaa myös semmoinen malli, mikä sallii myös kaiken wc:ssä käynnin. Näin vyötä ei tarvitse availla jatkuvasti ja sitä voi pitää pitkään. Pesu vyö päällä onnistuu kyllä. Meillä tosin ajellaan karvat pois 2 kertaa viikossa, jotta on mukavampi olla, joten vyö avataan silloin, ja vaimo pääsee pesemään suihkuun kunnolla, mutta vain tiukan valvonnan alaisena.

      Hyvä vyö ei näy päällepäin kun käyttää hieman löysempiä vaatteita, joten sen pitäminen töissä ja ulkona jne. onnistuu ihan kivasti.
      Kotikäyttöön on hyvä hankkia myôs jalkoihin tulevat "levittämisen estimet", jotta haaroja ei saa liikaa auki. Hyvä malli ja pitkä hame päállä tätäkin voi käyttää myös ulkona.

      Meillä on nyt seuraavana hankinnassa metalliset rintaliivit, jotta se jatkuva tissien hiplailu saadaan myös kuriin. Ongelmana meillä on se, että vaimolla on DD kokoiset kupit ja noita ei oikein tunnu löytyvän niin suurina. Lienevät muutenkin luonnottoman näköiset noin isoina. A ja B sarjassa nuo löytyy kyllä.

      Hyvä linkki vyökuviin ja ideoihin on: http://mm-media.net/cbtk/index.php

      • terästyöläinen

        joskus kokeilin tehdä itse tuollaista teräs siveysvyötä. Tuntuu ensin helpolta tehdä tuollainen mutta siitä on vaikea saada sellaista että sen päällä pitäminen tuntuu hyvälle. En sitten tiedä onko nuo ostoisetkaan mitään miellyttäviä päällä. Vähälle käytölle se kuitenkin jäi.

        Nuo teräksiset rintaliivitkin tuli silloin tehtyä :)
        Ne onnistui vähän paremmin mutta eipä niitäkään ole pitkiin aikoihin vaimon päällä näkynyt. Tavallaan mielenkiintoista kuulla että joku nainen noitakin on innostunut pitämään jopa pitempiä aikoja. Olispa itselläkin tollainen kumppani niin tekisin sille vaikka mitä teräs asuja. Jäteterästä jää aina sen verran että niistä saa jotain värkättyä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      65
      1413
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      105
      835
    3. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      53
      673
    4. Missä kaikessa olet erilainen

      Kuin kaivattusi? Voin itse aloittaa: en ole vegaani kuten hän. Enkä harrasta tietokonepelejä lainkaan.
      Ikävä
      39
      667
    5. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      45
      663
    6. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      53
      647
    7. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      25
      635
    8. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      66
      633
    9. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      69
      611
    10. Kävin nainen verotoimistossa katsomassa sinun tulot ja verot

      Näyttää siltä että hyvin pärjättäisiin yhdessä vaikka en kuluttaisi itseäni työnteolla?
      Ikävä
      54
      609
    Aihe