Minua ujostuttaa antaa mieheni nuolla minua huipulle asti, sillä ejakuloin hyvin usein saadessani orgasmin. Tunne on upea, eikä minua (tai miestäni) häiritse, jos niin käy, kun hän hyväilee minua käsillään´. En kehtaa ottaa asiaa puheeksi, joten jos miehillä kokemuksia ejakuloimisesta kasvoille, kuulisin mielelläni.
ejakulointi
minä vain
52061
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Älä ihmeessä ujostele, itse en ainakaan tiedä mitään kiihottavampaa!
Ihanaa kuulla, että en ole ainut! Sillä minäkin ejakuloin todella runsaasti ja paljon. lakanat siinä kastuu ja olenkin miettinyt onko tässä "normaalia", mutta serkultani rohkaisin kysymään, ja häneltä pääsi ihanan vapautunut nauru ja vastasi siihen, että kaikille naisille ei edes tule ejakulointia. Ole onnellinen tästä, sillä olen kuulemma niin seksuaalisesti vapautunut
mikä onkin aivan totta.
Olen nyt ymmärtänyt,että tämä ejakulointi myös auttaa naisen vanhetessa ja saadessa vaihdevuosia niin pimppi pysynee märkänä ettei kuulemma tarvitse liukastetta. Tätä en vain vielä tiedä, kuinka se pitää paikkaansa.
Luulen, että se on parasta "orgasmia" naiselle, saadessaan ejakulointia. sanoit upeasti, että se tunne on mahtava ja upea. Ilmoituksesi luettua ymmärsin miten onnekkaita olemme Sinä ja minä.
Nautitaan elämästämme naisina.
Ihan totta, olisikin kivaa kuulla miesten kommenteja, kun nainen ejakuloi :-)
Hyvää jatkoa Sinulle "minä vain".
Minusta on kiihottava kun nainen ajakuloi. Minä pidän suuseksistä, mutta vaimoni ei joten en ole sitä sitten päässyt toteuttamaan. Haluaisin maistaa naisen ejakulointia suuseksin aikana. Vaimoni ejakuloi ja saa orgasmin joka kerta seksipuuhiemme aikana ja se ejakulointi on hänestä välillä noloa, mutta minusta kiihottavaa.
mikä on ejakulointi? eli mistä se tulee? onx se kusta tai jotain?
... virtsaputkesta purkautuu kirkasta nestettä, joka (ainakin mieheni mukaan) maistuu makeahkolle. Se ei ole virtsaa, aivan jotain muuta. :)
Jotkut naiset ejakuloivat saadessaan erittäin voimakkaan orgasmin. Monet kyllä luulevat "lirauttelevansa", eivätkä tajua ejakuloineensa. Itsekin aluksi luulin kusseeni alleni...