Missä lippupalvelu?

Missä päin poria on lippupalvelun myyntipiste? Pitäs lähtee maanantai aamuna jonottamaan Iron Maidenin lippuja ja ois kiva tietää ettei jonottele ihan ittekseen jossain väärässä paikassa:)
5871
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sokoksessa on.
Alakerta.

Äänestä
  • onks toi kakaroiden uus tyyli hajottaa näppäimistö, tuo nimimerkkis tarkoitan.

    Äänestä

  • krinpsustasi, kirjoitti:

    onks toi kakaroiden uus tyyli hajottaa näppäimistö, tuo nimimerkkis tarkoitan.

    Nii ja kaikki alimmat näppäimet unohtu kans, tarkotan z:sta lähtien

    Äänestä

Kävin hakemassa lippuja ja vanhasta tottumuksesta painelin Sokokseen. Eipä ollut enää siellä, vaan on Promenadissa, siinä samalla tiskillä kuin elokuvaliputkin. Onnea jonotukseen! :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uus Porilainen kirjoitti:

Missä päin poria on lippupalvelun myyntipiste? Pitäs lähtee maanantai aamuna jonottamaan Iron Maidenin lippuja ja ois kiva tietää ettei jonottele ihan ittekseen jossain väärässä paikassa:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu